Preskočiť na hlavný obsah

Blanco Adon XL 6

Silgranitové drezy série Blanco Adon XL 6 nadchnú všetkých, ktorí túžia mať v kuchyni dostatok priestoru a zároveň bezpečne pracovať s vodou. Unikátne riešenie jednodrezov s plochou na odkvapkávanie zaujme praktickou aj estetickou stránkou. Sú vhodné hlavne pre hornú montáž, pričom inštalovať drez môžete vpravo aj vľavo. Iste oceníte dostatočnú hĺbku drezu, ktorá umožňuje pohodlne pracovať aj s väčšími nádobami a tiež varianty s excentrickým/diaľkovým ovládaním výpuste. Plocha na odkvapkávanie pri týchto drezoch poteší hĺbkou 45 mm. Prednosťou kuchynského drezu je tiež moderný materiál Silgranit PuraDur, ktorý oslní pôsobivou mechanickou a tepelnou odolnosťou aj ľahkou údržbou. Špeciálna vrstva na povrchoch, Hygiene-Plus, zaisťuje ochranu pred usadzovaním nečistôt a výrazne zníženie rizika množenia a rastu baktérií. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore