Preskočiť na hlavný obsah

Blanco Artago 6

Pôsobivú hru tvarov ponúka séria silgranitových drezov Blanco Artago 6. Okrúhlemu drezu vytvára príjemný kontrast štvorcový vrchný rám, ktorý môžete zvoliť v čiernom alebo nerezovom vyhotovení. Inovatívna zmes materiálov Silgranit PuraDur, z ktorých sú drezy vyrobené si uchováva kamenný vzhľad, avšak povrchy prekvapia hladkou štruktúrou. Silgranit PuraDur vyniká vysokou odolnosťou prot poškriabaniu aj odolnosťou proti vysokým teplotám, je farebne stály a ľahko sa udržuje. Antibakteriálna vrstva Hygiene+Plus potom účinne bráni usadzovaniu nečistôt a rastu batérií. Nový design odtokového systému InFino poteší vizuálne aj funkčne. Praktickým vybavením je tiež zakrytý bočný prepad C-overflow. Drezy sú určené na hornú montáž. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore