Preskočiť na hlavný obsah

Blanco Enos 40

Silgranitové drezy s doskou na odkvapkávanie série Blanco Enos 40 pamätajú aj na kuchyne, ktoré neoplývajú priestorom navyše. Sú designované tak, aby maximálne esteticky aj funkčne miestnosť podporili a zároveň priniesli pohodlie a dlhodobú spoľahlivosť. Sú vhodné na hornú montáž a ich úžitkovou hodnotu zvyšuje aj možnosť obojstrannej inštalácie. Drez je možné zabudovať do skrinky od šírky 400 mm. Iste poteší aj materiál Silgranit PuraDur, ktorý sprostredkováva odolnosť voči odreniu, pevnosť a farebnú stálosť. Antibakteriálna vrstva Hygiene+Plus uľahčuje údržbu a zvyšuje hygienický štandard domácnosti. Sťažuje usadzovanie nečistôt a minimalizuje rast baktérií. Jednodrez je vybavený tiež praktickým bočným prepadom a výpusťou so sitkom. Plocha na odkvapkávanie je konštruovaná tak, aby voda ľahko a rýchlo odtekala do odpadu. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore