Preskočiť na hlavný obsah

Den Braven

Den Braven

 

Den Braven – kvalita preverená časom

Spoločnosť Den Braven je český výrobca a tvorca stavebných hmôt, ktorý je dlhodobo uznávaný pre kvalitu a spoľahlivosť svojich výrobkov. Na trhu funguje už od roku 1999, kedy naviazal na českú tradíciu v tomto odbore.

Príbeh sa píše od roku 1999

V júny roku 1999 spoločnosť Den Braven kupuje výrobu Chemických závodov Sokolov, ktorá sa zaoberá produkciou a vývojom disperzných elastických fasádnych tmelov a zároveň je vlastníkom ochrannej známky DISTYK. V roku 2009 sa potom spoločnosť osamostatnila a stáva sa firmou s rýdzo českým kapitálom. V roku 2012 začal príbeh vlastného výrobného závodu cementových lepidiel, samonivelačných hmôt, mált a fasádnych stierok. Ako rástol dopyt po výrobkoch Den Braven, areál sa postupne rozširoval o nové výrobné linky, administratívne budovy, laboratóriá aj skladové priestory.  

 

V súčasnej dobe spoločnosť operuje v šiestich mestách v Českej republike cez svoje priame pobočky a tiež využíva profesionálnu sprostredkovateľskú sieť.

Kvalita nie je náhoda

Aby spoločnosť splnila svoje ciele, preveruje spoľahlivosť značkových výrobkov vo vlastnom testovacom stredisku. Sústredí sa nielen na novinky vo svojom portfóliu, ale tiež testuje stávajúce verzie výrobkov. Samozrejmosťou sú porovnávacie testy. Veľké úsilie Den Braven sústredí tiež do plnenia ekologických a hygienických noriem, ktoré sú platné v Európskej únii. Vďaka aplikácii chytrých riešení sa výroba pýši maximálnou automatizáciou, modernými technológiami, vysokou kvalitou vstupných materiálov a tiež prepracovaným systémom logistiky. Prioritou spoločnosti je tiež spokojnosť zamestnancov, ktorým vybudovala príjemné zázemie.

VIP produkt: Mamut Glue

POPISMedzi dlhodobé produktové stálice patria lepidalá Mamut Glue , chemické kotvy, hydroizolácia, sypké zmesi a tiež SDK program. Lepidlá Mamut Glue sa pýšia okamžitou a vysokou priľnavosťou k podkladu . Neobsahujú silikóny ani rozpúšťadlá, rýchlo tvrdnú a sú úplne bez zápachu. V prípade verzie Mamut Glue Multi potom získate nielen lepidlo, ale tiež tmel. V mnohých prípadoch lepidlá Mamut Glue nahrádzajú klince, skrutky a nity. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov. Iste oceníte napríklad priehľadný variant, ktorý sa skvele prispôsobí podkladu a opticky priestor nenarušuje. Siahnuť však môžete aj po verzii s maximálnou pevnosťou (konečná pevnosť je 50 kg/cm2).

Produkty Den Braven v kategóriách

Séria pre váš dom a záhradu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore