Preskočiť na hlavný obsah

Elletipi

Elletipi

Elletipi: odborník na pohodlie v kuchyni

Elletipi ElletipiTalianska spoločnosť Elletipi je uznávaným výrobcom odpadkových košov, sorterov, organizérov a odkvapkávačov riadu. Prostredníctvom svojich inovatívnych výrobkov vytvára pohodlné, funkčné a esteticky príjemné kuchynské prostredie už od roku 1954. Sortery Elletipi sú delené, takže môžete pohodlne triediť odpad v kuchyni.

 

Elletipi: kvalita znamená funkčnosť

Spoločnosť Elletipi si uvedomuje, že kuchyňa nie je len miestom na prípravu jedla, ale aj srdcom celého domu. Je to miesto, kde sa stretáva rodina a priatelia. Pomôcť udržať kuchynské prostredie usporiadané a čisté je teda hlavnou misiou spoločnosti Elletipi. Docieľuje to prostredníctvom svojich unikátnych výrobkov, ktoré sa prispôsobujú moderným trendom, využívajú inovatívne technológie a sú jednoducho ovládateľné. Navyše pôsobia krásne, aj keď ide o bežných, každodenných pomocníkov. Menujme napríklad:

  • výsuvné systémy odpadkových košov do skrinky, vrátane rohových;
  • výklopné koše;
  • zásuvkový systém odpadkových košov;
  • veľkokapacitné i recyklačné nádoby;
  • príborníky rôznych rozmerov i materiálov (termoplastové, kovové, drevené).


Inovácie a skúsenosť

Spoločnosť vznikla v roku 1954 a zameriavala sa na lisovanie plastov. Postupne svoju činnosť rozširovala aj do kuchynského prostredia, pre ktoré vyvinula rôzne organizéry, podnosy na riad, odpadkové koše Elletipi, šuplíky pod drez či odkvapkávače na riad. Svoju ponuku neustále rozširuje, rovnako ako neustále vylepšuje technologické postupy i samotné výrobky. V súčasnej dobe spoločnosť patrí medzi lídrov v tomto odbore. Jej zastúpenie nájdeme v 55 krajinách sveta, kde sú pobočky v kontakte nielen s finálnym zákazníkom, ale úzko spolupracujú aj s výrobcami kuchynského nábytku, designérmi, obchodnými domami a samozrejme svoj tovar ponúkajú aj prostredníctvom e-shopov.

 

Čisté Taliansko

Všetka výroba stále zostáva v Toskánsku (Taliansko). Nájdeme tu 11 výrobných liniek, ktoré efektívne a ekologicky vytvárajú elegantné, praktické a zároveň minimalisticky poňaté produkty, ktoré vo vašej kuchyni prispejú k reálnej zmene. Všetky produkty sú navrhnuté a inovované tu, v Taliansku. Pozornosť sa zameriava najmä na pravidelné vylepšovanie funkčnosti a ergonómie produktov, inovácie technológií súvisiacich so samotnou výrobou a samozrejme vývoj nových kuchynských „pomocníkov“.

 

Ekológia ako súčasť misie

Elletipi dbá tiež na ekologickú udržateľnosť. Sústredí sa na znižovanie odpadu, vytvorila dokonca vlastný recyklačný systém na plastický odpad. Vo svojich výrobných halách inštalovala i adiabatické systémy, ktoré optimalizujú spotrebu energie. Okrem toho tiež využíva vlastnú solárnu elektráreň s výkonom 800 kW.

 

Vízia spoločnosti, podporená 4 piliermi

Spoločnosť si kladie za cieľ najmä dlhodobú spokojnosť svojich zákazníkov, ktorým ponúka funkčné, praktické a zároveň designovo zaujímavé produkty. Svoju činnosť udržuje transparentnú, ekonomicky zaujímavú a ekologicky maximálne udržateľnú. Zakladá si na udržaní dôvery svojich dodávateľov i svojich klientov. Svoju víziu budúcnosti stavia na štyroch hlavných pilieroch:

  • Pracovať poctivo: „Pracujeme tak, aby sme dosiahli svoje ciele. Nič nás nemôže zastaviť, pretože naša práca nás uspokojuje.“
  • Urobiť to lepšie: „Cieľom je urobiť život jednoduchším. Aj tie najmenšie detaily, zmeny a vylepšenia môžu náš život pozitívne ovplyvniť.“
  • Vytvoriť to rýchlejšie: „Život v súčasnej dobe plynie rýchlo, čo chápeme ako osobnú výzvu a príležitosť vytvárať také hodnoty, ktoré vydržia naprieč časom.“
  • Budovanie pozície: „Robiť svoju prácu dobre je výhodou pre všetkých. Kvalitné a poctivé výrobky potešia nás, podporia naše obchodné spojenectvo a najmä naši klienti sú šťastní.“

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore