SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Upozornenie: Vzhľadom k extrémnym objemom, ktoré v súčasnej dobe doručujú prepravné služby, môže byť doručenie časti zásielok oneskorené o 1-3 dni. Prosíme o trpezlivosť, vyčkajte na email alebo SMS s informáciou o doručení. Ďakujeme za pochopenie.

Grohe BauClassic

Ľahkosť, elegancia a spoľahlivosť sú len zlomkom vlastností drezových batérií série BauClassic, ktoré sa vďaka minimalisticky ladenému dizajnu hodia do klasických aj moderných kuchýň. Otočný vysoký výpust v tvare „U“ zaisťuje jednoduchú manipuláciu aj s vysokými nádobami, keramická kartuša zase presné a citlivé ovládanie páky. Materiál batérií neobsahuje nikel ani olovo, čo ocenia nielen alergici na tieto kovy. Povrchy sú navyše ošetrené proti usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, čo výrazne uľahčuje ich údržbu. Celkovo odľahčený dizajn dokáže vašu kuchyňu príjemne zjemniť.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii BauClassic

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 104 položiek a 52 141 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.