STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Grohe DreamSpray®

Dômyselné sprchy najvyššej kvality pre prepychovú regeneráciu a pohodlie.

Srdcom každej sprchy GROHE je technológia Grohe DreamSpray®. Najvyššia kvalita sa snúbi s inovatívnym prístupom a prináša vám doteraz nepoznaný zážitok zo sprchovania. Pokročilé sprchové motory vnútri sprchovej hlavy zaručujú neustály a dôsledný rozvod vody do jednotlivých trysok. Sprchovanie vám prinesie číru radosť, nezávisle na zvolenom režime sprchy vyhovujúcom vašej súčasnej nálade.

Medzi vzrušujúce inovácie sa radí mimo iné nová, sofistikovaná sprchová technológia GROHE Bokoma Spray® obsahujúca osem flexibilných trysok vytvárajúcich „dýchajúci“ efekt, ktorý poskytuje uvoľňujúcu masáž.

Technológia GROHE Rain O2 potom obohacuje kvapky vzduchom a poskytuje tak bohatší a plnší prúd sprchy. To ale nie je všetko. Niektoré z nových spŕch GROHE umožňujú medzi klasickou technológiou GROHE Rain Spray a GROHE Rain O2 vyberať. Každý člen rodiny si tak môže vybrať medzi jemnejším a dôraznejším prúdom vody.

Prepínač One-Click umožňuje ľahko a priamo vyberať medzi jednotlivými režimami prúdu. Už nikdy nebudete musieť pre zvolenie požadovaného režimu otáčať sprchovou hlavou alebo neustále prepínať medzi jednotlivými režimami. Stačí stlačiť príslušné tlačidlo a vychutnať si sprchu.

Spoločne s technológiami GROHE CoolTouch®, GROHE StarLight® a GROHE EcoJoy™ bude sprcha neprekonateľným zážitkom.

Inovácia v sprchovaní pomocou GROHE DreamSpray®

Prepínač GROHE One-Click

Prepínač GROHE One-Click: Priamy prístup k požadovaným režimom.

 

GROHE Rain O2

Jednoducho prepínajte medzi tradičným GROHE Rain Spray alebo vzduchom nasýteným prúdom GROHE Rain O2.

Technológia SpeedClean

Technológia SpeedClean: odstránenie vodného kameňa je záležitosťou pohybu prstom. Vnútorný rozvod vody InnerWater Guide chráni chrómovaný povrch pred vysokými teplotami a predlžuje jeho životnosť.

 

GROHE Bokoma Spray®

Vychutnajte si masážne trysky poháňané inovatívnym motorom GROHE Bokoma Spray®.

Poraďte sa s odborníkom