Preskočiť na hlavný obsah

PREMÝŠĽAJME O PITNEJ VODE

Voda je dôležitou súčasťou nášho každodenného života. Bez nej by sme neprežili ani týždeň. Preto je dôležité mať prístup ku kvalitnej pitnej vode a zároveň aktívne pracovať na znížení jej spotreby. Vedeli ste, že na výrobu 1 litra bežne dostupnej balenej vody je potrebných až 7 litrov vody a do ovzdušia sa uvoľni 600 g CO2?*

*Výsledky z testu „Deutsche Umwelthilfe“ (Environmental Action Germany).

Riešenie? Inovatívny kuchynský systém GROHE Blue!

Kto hovorí, že chutná voda musí byť len z plastových fliaš? Systém GROHE Blue vám umožní znížiť spotrebu vody a emisií, pretože spotrebujete len vodu, ktorú reálne vypijete. Navyše sa zbavíte zbytočného plastu a tým pomôžete aj našej planéte.

Vedeli jste, že ...

s jedným aktívnym uhlíkovým filtrom na 3 000 litrov vody ušetríte toľko plastových fliaš, že by ste s nimi mohli postaviť vežu s veľkosťou dubajského mrakodrapu Burdž Chalífa?

baterie_Grohe_31455001_1300×1000_px.png
=
filtr_146×474_px.png
1 ks
=
lahev.png
2 000 ks
35 cm
=
vez.png
700 m

VYBRALI SME PRE VÁS

Z NÁŠHO BLOGU

Vytvorme spoločne Slovensko bez plastov s GROHE Blue

Premýšľali ste niekedy, koľko vody sa spotrebuje na 1 fľašu balenej vody? Zaujíma vás, aký je životný cyklus vody v PET fľaši, než sa dostane k vám domov? Udržateľnosť je v poslednej dobe veľmi skloňovaným pojmom. Nie je divu! Voda je našou životne dôležitou súčasťou. Bez nej by sme neprežili ani týždeň a preto je nutné ju chrániť. Pozrite sa, ako sa môžete zapojiť aj vy!

ČÍTAŤ VIAC

KÚZLO SA UKRÝVA VO FILTRI!

Filtrace vody

Systémy GROHE Blue sú vybavené bezkonkurenčným päťfázovým filtrom, ktorý vytvorila spoločnosť GROHE v spolupráci s BWT, popredným svetovým výrobcom filtračných systémov. Filter zbavuje vodu škodlivín a nečistôt, znižuje obsah vodného kameňa a vylepšuje celkovú chuť vody.

Ste pripravení na život bez plastových fliaš?

+3

Zobraziť viac

POZRITE SA
NA KOMPLETNÚ PONUKU PRODUKTOV GROHE BLUE

Hodnoty značky GROHE

KVALITA

KVALITA

TECHNOLÓGIA

TECHNOLÓGIA

DESIGN

DESIGN

UDRŽATEĽNOSŤ

UDRŽATEĽNOSŤ

hore