Preskočiť na hlavný obsah

Nemecká značka HANSA pôsobí na trhu už od roku 1911 a patrí k špičkám vo svojom odbore. Jej úspech pritom nie je náhoda, ale výsledok úsilia, skúseností a dôsledného prístupu k designu i spracovaniu produktov. So značkou HANSA môžte s vodou zaobchádzať rozumne, pohodlne, bezpečne a ekologicky.

Hansa_o_znaüce_856ě568_px.jpg

Nová kolekcia batérií so štíhlym dizajnom

Túžite po vodovodných batériách, ktoré sú nielen štýlové, ale aj funkčné a šetrné k životnému prostrediu? S HANSAVANTIS a HANSAVANTIS STYLE to máte všetko. Nový štíhly dizajn výrobkov je jasným prejavom dôrazu na štýl a kvalitu pre všetky domácnosti.

Sprchové sety pre každú kúpeľňu

Hľadáte sprchový set, ktorý je nielen funkčný, ale tiež elegantný a v súlade s modernými designovými trendmi? Prestaňte hľadať! Sprchové sety od značky HANSA predstavujú kombináciu najnovšej technológie a exkluzívneho designu, ktoré prinesú vašej kúpeľni neopakovateľný šarm. Sprchové sety majú jednoduché ovládanie, rôzne režimy vodného prúdu a termostatické batérie, ktoré garantujú stálu teplotu vody podľa vášho výberu.

Z NÁŠHO BLOGU

Šetrite v domácnosti s úspornými produktmi HANSA ECO

Vedeli ste, že minútové sprchovanie teplou vodou spotrebuje viac energie než celodenné svietenie? Povedzte ÁNO úsporám vo svojej domácnosti. S ekologickými produktmi HANSA ECO šetríte vodou aj energiami. Pozrite sa, ako znížiť náklady na vodu aj energie vo svojej domácnosti bez obmedzenia na komforte.

Prečítať článok
Prečítať článok

TOP PRODUKTY

CHYTRÝ ŽIVOT SO ZNAČKOU HANSA

3.jpg

ZODPOVEDNOSŤ A REŠPEKT

HANSA spracúva výhradne vysoko kvalitné a trvanlivé materiály, napríklad mosadz MS 63 odolnú proti uvoľňovaniu zinku a proti korózii, plasty s certifikátom KTW a funkčné jadrá WATER SAFE s najmodernejšou technológiou. Všetky mosadzné súčasti vedúce pitnú vodu majú u našich umývadlových modelov povrchovú úpravu bez obsahu niklu a u kuchynských modelov navyše s nízkym obsahom olova – pre zachovanie stávajúcej kvality pitnej vody.

Viac o značke HANSA

Hansa

hore