STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Hansgrohe Bodyvette

Možností, ako sprchovací pôžitok posunúť ešte o kúsok ďalej za hranicu vašich predstáv je viac. Spoľahlivou a efektívnou cestou sú však bočné sprchy. Séria Bodyvette je príjemný, univerzálne ladený variant, ktorý vám pomôže prostredníctvom svojho prúdu uvoľniť stuhnuté svaly a navodí relaxačný pocit. Sivý sprchový diel a kruhový dizajn tieto bočné sprchy predurčuje k širokému použitiu naprieč kúpeľňovými štýlmi. Vďaka špeciálnej technológii sú povrchy chránené proti usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt. A preto sa z nich môžete tešiť veľmi dlho.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii Bodyvette

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 958 položiek a 71 100 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.