Hansgrohe CoolContact

Pohybujte sa v sprche bez strachu z popálenia

Hansgrohe CoolContactHansgrohe CoolContact je špeciálna technológia, s ktorou zostáva povrch termostatickej batérie stále chladný. O batériu sa preto nespálite, čo oceníte predovšetkým s malými deťmi.

Technológia zamedzuje zahriatiu povrchu termostatu a sprchovanie je vďaka tomu ešte bezpečnejšie. Dotyk batérie, ktorá je vybavená touto technológiu chladenia, je vždy príjemný. Pritekajúca studená voda je v základnom telese termostatu vedená tak, že prúdi priamo pozdĺž celej čelnej a hornej steny. Horúca voda je vedená z prípojky v stene priamo a bez okľúk do kartuše. Zmiešaná voda tečie obklopená studenou vodou, von z kartuše, doprava k výtoku. A síce pozdĺž zadnej a spodnej steny. Každý člen rodiny sa tak môže v sprche a vo vani pohybovať bez starostí.

Ako to funguje: studená voda tečie pozdĺž celej čelnej a hornej steny batérie. Preteká sprava doľava – v smere kartuše termostatickej batérie. Horúca voda vedie z prípojky v stene priamo do kartuše. Zmiešaná voda následne tečie obklopená studenou vodou von z kartuše pozdĺž zadnej a spodnej steny batérie.

 

 

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore