Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Croma - Sprchový set Showerpipe s termostatom, 1jet, EcoSmart, chróm 27660000

Výrobca: Hansgrohe Série: Croma Kat. č.: 27660000

Esteticky a funkčne vyladený sprchový set dokáže s naším telom,... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
1 062,60 €
Naša cena
637,56 € s DPH (531,30 € bez DPH)

Expedícia obvykle do 25 dní.

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Gopay
GoPay
Transfer
Zálohová faktúra
Transaction
Dobierka

Pre dlhšiu životnosť produktu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Esteticky a funkčne vyladený sprchový set dokáže s naším telom, očistou i psychikou doslova divy. V tomto duchu je navrhnutý tiež sprchový set hansgrohe Showerpipe, ktorý pracuje s kombináciou účinkov hornej sprchy a ručnej sprchy, ktoré ľahko a bezpečne ovládate prostredníctvom termostatu na stenu. Popri kúpeľných účinkoch poteší aj kombinácia hranatého a oblého designu, ktorá do priestoru kúpeľne prináša elegantnú hravosť. Vzhľad batérie podporujú tiež precízne vyhotovené chrómové povrchy, ktoré svojím leskom navodzujú pocit čistoty a ľahkosti.

Štvorcová hlavová sprcha s dĺžkou strany 280 mm a vďaka guľovému kĺbu nastaviteľným uhlom ponúka vodný prúd RainAir. Pridaním vzduchu do vodného prúdu sú vodné kvapky plnšie, jemnejšie a účinnejšie z hľadiska očisty. Navyše ekologicky i ekonomicky zaujímavejšie, úspora spotreby vody môže byť až 60 % na rozdiel od bežných prúdov. Výhodou hornej sprchy je tiež fakt, že pohľadový diel je možné pre potreby údržby sňať. Ručná sprcha ponúka hneď tri druhy prúdov: jemný SoftRain, intenzívny IntenseRain a masážny prúd, medzi ktorými pohodlne prepínate vďaka tlačidlu Select. Súčasťou je tiež zabudovaný filter nečistôt. Ručná sprcha je vybavená sprchovou hadicou s dĺžkou 1 600 mm, odolnou proti zlomeniu, s ľahko čistiteľným plastovým povrchom a systémom proti prekrúteniu. V prípade potreby môžete ručnú sprchu umiestniť do posuvného držiaka na sprchovej tyči.

Ovládanie spotrebičov je jednoduché a bezpečné vďaka termostatickej batérii na stenu. Intenzitu i teplotu prúdu nastavujete prostredníctvom otočných rukovätí. Výhodou je stálosť nastavených hodnôt počas celej doby sprchovania. Pri teplotách vyšších ako 40 °C je potrebné uvoľniť bezpečnostnú poistku. Vďaka kvalitnej izolácii nie sú povrchy batérie nikdy horúce. Prednosťou je tiež zabudované odhlučnenie či tlačidlo Ecostop, ktoré znižuje spotrebu vody na 9 l/min.

Sprchový set Showerpipe obsahuje

hornú sprchu Croma E s jedným druhom prúdu

 • veľkosť sprchového modulu: 280 mm
 • guľový kĺb: nastaviteľný uhol hornej sprchy
 • druh prúdu: RainAir
 • prietokové množstvo prúdu RainAir (pri 0,3 MPa): 8 l/min
 • povrch sprchového modulu: chróm
 • materiál sprchového dielu: kov
 • pri čistení je možné pohľadový diel hornej sprchy dať dolu
 • montáž: strop alebo stena
 • závit prívodov G 1/2
 • rozmer prívodov: DN15

nástennú termostatickú sprchovú batériu

 • 1 spotrebič
 • rozstup stredov: 150 mm ± 12 mm
 • tlačidlo Ecostop obmedzuje spotrebu vody na 9 l/min
 • maximálny prietok pri 0,3 MPa: 28,6 l/min
 • termostatická kartuša na reguláciu teploty
 • bezpečnostná poistka pri 40 °C
 • nastaviteľné obmedzenie teploty
 • spätný ventil
 • s odhlučnením
 • vhodné na prietokový ohrievač
 • materiál rukoväťou: kov

ručnú sprchu Croma Select E s tromi druhmi prúdu

 • veľkosť sprchového modulu: 110 mm
 • pohodlné prepínanie druhov prúdu tlačidlom Select
 • druh prúdu: SoftRain, IntenseRain, masážny prúd
 • prietok pri 0,3 MPa: 16 l/min
 • s vnútorným vedením vody
 • preplachovateľný filter nečistôt
 • závit prívodov G 1⁄2
 • rozmer prívodov: DN15
 • vhodné na prietokový ohrievač

sprchovú hadicu Isiflex

 • ľahko čistiteľný plastový povlak
 • dĺžka hadice: 1,60 m
 • otočný kĺb zabraňuje nepríjemnému krúteniu sprchovej hadice
 • odolná proti zlomeniu

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
27660000
EAN:
4059625196045
Záruka:
2 roky
Typ:
s termostatickou nástennou batériou
Výbava:
s hlavovou sprchou
Úspora vody:
úsporná
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

EcoSmart

EcoSmart znamená vďaka vode obohatenej vzduchom príjemný zážitok zo sprchovania, vďaka mäkkému plnému vodnému prúdu. Rozdiel pocítite na vlastnej koži. Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 % nižšiu spotrebu vody než bežné produkty a to bez straty pohodlia, a to vďaka dobre vymyslenému obmedzovaču prietoku, špeciálnym dýzam a prímesi vzduchu. Menšia spotreba teplej vody spôsobuje taktiež menšie náklady na energiu. Rozumne ušetriť vodu, chrániť tak životné prostredie.

AirPower

Technológia, ktorá obohacuje vodu nasávaným vzduchom a vytvára tak plnšie, ľahšie a mäkšie kvapky. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Stačí pohľad na vodu vytekajúcu z kohútika batérie alebo na disk vodných lúčov u sprchy a zistíte, aké výhody AirPower prináša. Táto technológia ticho a spoľahlivo zväčšuje objem každej kvapky a znižuje nepríjemné striekanie vody. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha. Výsledok pocítite ihneď na vlastnej koži. 

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL. Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.

SoftRain

Mäkký vodný sprchový prúd SoftRain jemne pohltí celé telo, či už ide o každodennú sprchu alebo o uvoľnenie, tento prúd je tou správnou voľbou. Svoje schopnosti predvedie ako pri rýchlej rannej sprche, tak aj pri výdatnom kúpeli po náročnom dni.

IntenseRain

Silným sprchovým prúdom IntenseRain sa šampón zmyje úplne jednoducho. Je ideálny k rýchlemu rannému povzbudeniu na celý deň. Týmto prúdom je možné v sprche zmývať nielen šampón, ale aj rannú rozospatosť, a začať tak deň v plnej sile.

Massage

Koncentrovaný sprchový prúd, pod ktorým ťarcha všedného dňa ľahko zmizne. Vďaka presne mierenému prúdu je možné hravo uvoľniť všetky napäté miesta. Vďaka inovatívnemu kruhovému usporiadaniu prúdov sa sprcha premení v mobilný wellness salón pre každú kúpeľňu.

Select (v kúpeľni)

Jedným stlačením zmeníte typ prúdu či druh sprchy. S tlačidlom Select je možné batérie obsluhovať veľmi jednoducho. Stlačením tlačidla sa voda nielen spúšťa a zastavuje, ale taktiež ním je možné u ručnej alebo hornej sprchy prepínať jednotlivé typy dýz. U termostatu je možné vďaka tejto integrovanej technike úplne presne púšťať a zastavovať prúd vody, aj voliť rôzne sprchy. V prípade potreby môžete batériu ovládať bez použitia rúk, pretože tlačidlo je možné prepínať intuitívne rukou alebo lakťom. Tlačidlo Select Hansgrohe garantuje jednoduchosť každý deň a je ideálne pre všetkých, ktorí ocenia komfortný a príjemný zážitok zo sprchovania.

CoolContact

Technológia zamedzuje zahriatiu povrchu termostatu a sprchovanie je vďaka tomu ešte bezpečnejšie. Dotyk batérie, ktoré sú vybavené touto technológiou chladenia, je vždy príjemný. Pritekajúca studená voda je v základnom telese termostatu vedená tak, že prúdi priamo pozdĺž celej čelnej a hornej steny. Horúca voda je vedená z prípojky v stene priamo a bez okľúk do kartuše. Zmiešaná voda tečie, obklopená studenou vodou, von z kartuše, doprava k výtoku. A síce pozdĺž zadnej a spodnej steny. Každý člen rodiny sa tak môže v sprche a vo vani pohybovať bez starostí.

Produkty série Croma

Produkty série Croma

Príjemné sprchové riešenie ponúka séria Croma prostredníctvom svojich sprchovým setov, ale aj samostatných horných či ručných spŕch. Hlavová sprcha v obdĺžnikovom či kruhovom dizajne vám zaistí uvoľňujúci prúd vody perfektne vyvážených vodných trysiek. Ručná sprcha je skvelým pomocníkom pre dokonalé umytie. Termostatická batéria, ktorá je súčasťou niektorých sprchových zostáv, sprostredkuje precízne vyladenú teplotu a intenzitu prúdu.

424,73 € s DPH
Expedícia obvykle do 38 dní.
396,58 € s DPH
Expedícia obvykle do 83 dní.
283,25 € s DPH
Expedícia obvykle do 38 dní.
396,58 € s DPH
Skladom 1 ks
V utorok 4. 4. u Vás
424,73 € s DPH
Skladom 2 ks
V utorok 4. 4. u Vás
424,73 € s DPH
Expedícia obvykle do 38 dní.
284,98 € s DPH
Expedícia obvykle do 38 dní.
427,46 € s DPH
Skladom 6 ks
V utorok 4. 4. u Vás
399,02 € s DPH
Skladom 1 ks
V utorok 4. 4. u Vás
hore