SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Platobné metódy

MasterCard
Visa
GoPay
Bankový prevod
Dobierka

Overené zákazníkmi

98% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu

Tovar bol dodaný rýchlo a v poriadku. Oceňujem bezproblémové a expresné vybavenie reklamácie. Komunikácia obchodu na výbornej úrovni.

overený zákazník před 11 hodinami
  • Diel, ktory som potreboval bol skladom za rozumnu cenu a bol aj promptne doruceny.
  • Trocha treba popracovat na popisoch, lebo kartusa naozaj nie je vhodna pre vsetky druhy baterii Grohe.
overený zákazník před 18 hodinami

V tomto shope som uz nakupoval viac krat, vzdy som bol spokojny.

overený zákazník před 19 hodinami
Hansgrohe Focus E - Páková umývadlová batéria, chróm 31700000 https://www.sanitino.sk/image/cache/image/catalog/products/e6/34/e63417d4c854fba03d5a19b958d072e63cb82c57462dfbace058040d-fea358c408f9ea86e4e0c0cea5a9399f-481x315.jpeg 31700000 Batérie v elegantnom dizajne, za nízku cenu as nízkou spotrebou... Hansgrohe 4011097413778

Hansgrohe Focus E - Páková umývadlová batéria, chróm 31700000

Tento produkt už nepredávame
Batérie v elegantnom dizajne, za nízku cenu as nízkou spotrebou...
Kód výrobku: 31700000
Výrobca / Série: Hansgrohe / Focus E   Autorizovaný predajca
Záruka: 2 roky

Vyberte si

Práve teraz máme k dispozícii
7 399 položiek a 56 329 výrobkov.

Značky overujeme

Nájdete u nás len preverené značky s dlhoročnou tradíciou.

Ušetríte

Ponúkame výhodné sety. Veľkoodberateľom aj špeciálne zľavy.

Poradíme Vám

Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe tovar hodí.

Popis

Batérie v elegantnom dizajne, za nízku cenu as nízkou spotrebou

Batérie Hansgrohe z radu Focus E (moderný štýl) sa vo Vašej kúpeľni stane štýlovým a elegantným prvkom, ktorý upúta pozornosť. Jednoduchá obsluha pákové batérie Focus E, ktorá naplní okolia umývadlá eleganciou, Vás osloví rovnako ako jej nízka cena a spotreba vody.
Veľkým dojmom zapôsobí nielen technická vycibrenosť a vysoká kvalita, ale aj dômyselné vnútorné spracovanie. Vysoko kvalitný keramický zmiešavací systém je "Made in Germany", presnejšie povedané - je vyrobený v domovskom závode spoločnosti v nemeckom Schwarzwalde. Bez veľkého úsilia dokáže presne ovládať množstvo a teplotu vody po dlhý rad rokov.

Stačí len ľahko zatlačiť alebo zatiahnuť a odtoková súprava s tiahlom prepojená s batériou uzavrie alebo otvorí zátku v umývadle. Doplnková bezpečnostná funkcia navyše umožňuje obmedziť maximálnu možnú teplotu vody - chráni Vás tak pred oparením. Batéria je tiež vhodná k prietokovým ohrievačom.

Chráňte vodu a klímu: s funkciou Hansgrohe EcoSmart

Batérie a sprchy Hansgrohe vybavené technológiou EcoSmart spotrebúvajú výrazne menej vody než bežné výrobky. Maximálny prietok umývadlové pákové batérie Focus E je 5 l / min. Budete tak šetriť vodou, energiou i peniazmi.

Plnšie vodný prúd vďaka technológii Hansgrohe AirPower

Technológia Hansgrohe AirPower primieša k vode veľkorysé množstvo vzduchu. Je plne automatizovaná a zostane úplne nepovšimnutá, vodný prúd je však vďaka nej plnšie, ľahšie a zamatovo jemný. Okrem toho sa v umývadle menej rozstrekuje.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110L histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, dizajnu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť originálne výrobky, vďaka ktorým sú kúpeľne a kuchyne pohodlnejšie a atraktívnejšie. Pre radosť z vody - každý deň.

Doprajte svojmu umývadlu vysoko kvalitnú technológiu a šikovný a štýlový dizajn - v podobe umývadlové pákové batérie Hansgrohe Focus E s praktickou odtokovou súpravou s tiahlom v osvedčenej kvalite!

technické parametre

  • comfortZone 50
  • vyloženie 104 mm
  • normálny prúd
  • prietokové množstvo: 5 l / min
  • keramická kartuša
  • nastaviteľné obmedzenie teploty
  • odtoková súprava s tiahlom G 1 ¼
  • vhodné pre prietokový ohrievač