SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Upozornenie: Vzhľadom k extrémnym objemom, ktoré v súčasnej dobe doručujú prepravné služby, môže byť doručenie časti zásielok oneskorené o 1-3 dni. Prosíme o trpezlivosť, vyčkajte na email alebo SMS s informáciou o doručení. Ďakujeme za pochopenie.

Platobné metódy

MasterCard
Visa
GoPay
Bankový prevod
Dobierka

Overené zákazníkmi

98% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu
  • Veľmi precízne zabalené.
  • Dodanie presne v stanovenom termíne.
overený zákazník před 18 hodinami

Objednala som si tovar prvý krát a som spokojná.

overený zákazník před 1 dnem

Tovar bol dodaný rýchlo a v poriadku. Oceňujem bezproblémové a expresné vybavenie reklamácie. Komunikácia obchodu na výbornej úrovni.

overený zákazník před 1 dnem
Hansgrohe Focus E - Vaňová batéria pod omietku, chróm 31744000 https://www.sanitino.sk/image/cache/image/catalog/products/a4/84/a4840f57cf417be5a2788110bfde96ff5af8f1a002e28a47646d9166-fea358c408f9ea86e4e0c0cea5a9399f-481x315.jpeg 31744000 Viac priestoru a komfortu vďaka inštalácii pod omietku Vysoko... Hansgrohe 4011097512228

Hansgrohe Focus E - Vaňová batéria pod omietku, chróm 31744000

Tento produkt už nepredávame
Viac priestoru a komfortu vďaka inštalácii pod omietku Vysoko...
Kód výrobku: 31744000
Výrobca / Série: Hansgrohe / Focus E   Autorizovaný predajca
Záruka: 2 roky

Vyberte si

Práve teraz máme k dispozícii
7 357 položiek a 57 395 výrobkov.

Značky overujeme

Nájdete u nás len preverené značky s dlhoročnou tradíciou.

Ušetríte

Ponúkame výhodné sety. Veľkoodberateľom aj špeciálne zľavy.

Poradíme Vám

Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe tovar hodí.

Popis

Viac priestoru a komfortu vďaka inštalácii pod omietku

Vysoko kvalitné inštalácia pod omietku (napojenie cez základné teleso Hansgrohe iBox universal - doporučené príslušenstvo) ponúka veľa dizajnových možností podľa Vašich predstáv. Bez vystupujúce batérie budete mať pri kúpaní a sprchovaní o poznanie viac priestoru. Stačí len stlačiť alebo zatiahnuť a prepnete medzi vaňovým výtokom a sprchou. Túto odolnú batériu Hansgrohe v prémiovej kvalite vybavenú vysoko kvalitným keramickým zmiešavacím systémom "Made in Germany" budete milovať.

Moderné vaňová batérie v prémiovej kvalite Hansgrohe

Vaňová páková batéria Hansgrohe Focus E pre inštaláciu pod omietku zapôsobí svojou technickou vybrúsenosťou. Napríklad pripojenie rukoväte Hansgrohe Boltic je zárukou, že môžete s rukoväťou bez obáv manipulovať, a to aj veľmi často. Vďaka nastaviteľnému obmedzovaču teploty ste tiež chránení pri nesprávnej manipulácii alebo pri prívode príliš teplej vody.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110L histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, dizajnu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť originálne výrobky, vďaka ktorým sú kúpeľne a kuchyne pohodlnejšie a atraktívnejšie. Pre radosť z vody - každý deň.

Zvoľte si vaňovú pákovú batériu Hansgrohe Focus E s prepínačom a užívajte si vysoko kvalitné sanitárne technológiu spoločnosti Hansgrohe - dodajte svojej sprche a vani dizajn a priestor!

technické parametre

  • základné teleso
  • keramická kartuša
  • nastaviteľné obmedzenie teploty
  • s automatickým spätným nastavením
  • súčasťou dodávky: rukoväť, objímka, rozeta, prepínač, inštalačné blok