SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Upozornenie: Vzhľadom k extrémnym objemom, ktoré v súčasnej dobe doručujú prepravné služby, môže byť doručenie časti zásielok oneskorené o 1-3 dni. Prosíme o trpezlivosť, vyčkajte na email alebo SMS s informáciou o doručení. Ďakujeme za pochopenie.

Platobné metódy

MasterCard
Visa
GoPay
Bankový prevod
Dobierka

Overené zákazníkmi

97% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu

prehľadná webstránka (ešop), dobre sa vyhľadáva a objednáva. Spokojnosť s dodacou dobou.

  • rýchle dodanie tovaru
overený zákazník před 7 hodinami
  • Velmi kvaltny tovar a zasielka promptne vybavena
overený zákazník před 8 hodinami

vely vyber baterii.

overený zákazník před 17 hodinami
Hansgrohe Raindance - Horná sprcha S 180 1jet s ramenom sprchy 240 mm, chróm 27471000 https://www.sanitino.sk/image/cache/image/catalog/products/c1/18/c118d721573518213a70d9a760a785b495c442a0a2773cc58dd3c18c-fea358c408f9ea86e4e0c0cea5a9399f-481x315.jpeg 27471000 Dážď je najkrajší – s výrobkami Hansgrohe Nechajte vodu tiecť, uvoľnite... Hansgrohe 4011097355443

Hansgrohe Raindance - Horná sprcha S 180 1jet s ramenom sprchy 240 mm, chróm 27471000

Tento produkt už nepredávame
Dážď je najkrajší – s výrobkami Hansgrohe Nechajte vodu tiecť, uvoľnite...
Kód výrobku: 27471000
Výrobca / Série: Hansgrohe / Raindance   Autorizovaný predajca
Záruka: 2 roky

Vyberte si

Práve teraz máme k dispozícii
7 104 položiek a 52 140 výrobkov.

Značky overujeme

Nájdete u nás len preverené značky s dlhoročnou tradíciou.

Ušetríte

Ponúkame výhodné sety. Veľkoodberateľom aj špeciálne zľavy.

Poradíme Vám

Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe tovar hodí.

Popis

Dážď je najkrajší – s výrobkami Hansgrohe

Nechajte vodu tiecť, uvoľnite sa a uskutočnite svoj osobný plán relaxácie. Horná sprcha Hansgrohe Raindance S 180 1jet so sprchovým ramenom 240 mm ponúka čistú radosť zo sprchovania. Okrem toho však disponuje aj praktickými doplnkovými funkciami, vďaka ktorým sa sprchovanie premení na ešte príjemnejší a komfortnejší zážitok. 

Nechajte sa rozmaznávať výdatnou sprchou

Plne chrómovaný sprchový disk vám nielenže poskytne povestnú kvalitu Hansgrohe, ale vás aj odmení príjemným zážitkom zo sprchovania. Vďaka 180 mm priemeru a povzbudzujúcemu prúdu Rain vám prinesie presne také osvieženie, aké potrebujete. Napríklad hneď ráno, potom, ako vstanete, alebo večer po náročnom dni – a dokonca aj počas dňa po športových aktivitách. Plný prúd obsahuje iba vodu – je preto ideálny na oplachovanie šampónu, starostlivosť o dlhé vlasy alebo jednoducho na pôžitok z hrejivých kvapiek vody.

Hansgrohe QuickClean

Pri bližšom pohľade zbadáte na sprchovom disku malé silikónové výstupky. Sú vyrobené zo špeciálnej silikónovej zmesi, na ktorej sa len ťažko zachytávajú nečistoty a usadeniny vápnika. Ak sa tu aj napriek tomu objavia usadeniny vápnika – žiadny problém! Silikónové výstupky jednoducho jemným tlakom utriete a voda opäť potečie presne tam, kam si želáte. Originálna funkcia Hansgrohe QuickClean – na trvalo atraktívnu kvalitu prúdu. Jednoduché pripojenie – vďaka zodpovedajúcemu sprchovému ramenu.

Horná sprcha Hansgrohe Raindance S 180 1jet sa dodáva s dôkladne chrómovaným sprchovým ramenom s dĺžkou 240 mm a úplnou montážnou súpravou. Pomocou podrobného ilustrovaného návodu na inštaláciu namontujete hlavovú sprchu za okamih (pripojovací závit G ½/priemer rúrky DN 15). Budete na to potrebovať len sanitárny silikón a konopné vlákno na utesňovanie závitov. Mimoriadne praktické: na originálnom sprchovom ramene možno upraviť uhol hornej sprchy. Voda bude teda tiecť presne tam, kam si to budete želať.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110-ročnej histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, dizajnu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť originálne výrobky, vďaka ktorým sú kúpeľne a kuchyne pohodlnejšie a atraktívnejšie. Pre každodennú radosť z vody.

Vyberte si hornú sprchu Hansgrohe Raindance S 180 1jet a užite si čistú radosť zo sprchovania!

Technické parametre

  • veľkosť sprchovej hlavice: 180 mm
  • dĺžka ramena sprchy: 240 mm
  • druh prúdu: Rain
  • prietokové množstvo prúdu Rain (pri 0,3 MPa): 19 l/min
  • povrch sprchového dielu: chróm
  • materiál sprchového dielu: kov
  • montáž: inštalácia na stenu
  • spojovací závit G ½

Technológie

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL.
Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.