SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Upozornenie: Vzhľadom k extrémnym objemom, ktoré v súčasnej dobe doručujú prepravné služby, môže byť doručenie časti zásielok oneskorené o 1-3 dni. Prosíme o trpezlivosť, vyčkajte na email alebo SMS s informáciou o doručení. Ďakujeme za pochopenie.

Platobné metódy

MasterCard
Visa
GoPay
Bankový prevod
Dobierka

Overené zákazníkmi

98% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu

Super ceny rychle dodanie.

overený zákazník před 11 hodinami
 • Veľmi precízne zabalené.
 • Dodanie presne v stanovenom termíne.
overený zákazník před 1 dnem

Objednala som si tovar prvý krát a som spokojná.

overený zákazník před 1 dnem
Hansgrohe Raindance - Ručná sprcha S 150 AIR 3jet Ecoflow, chróm 28550000 https://www.sanitino.sk/image/cache/image/catalog/products/91/ad/91ad67b1df8bd3028c4b2bae4d77ba82cfdb0522f83d837cde2d3c5b-fea358c408f9ea86e4e0c0cea5a9399f-481x315.jpeg 28550000 Udržateľná dažďová sprcha s tromi druhmi prúdu a efektívne spotrebou vody... Hansgrohe 4011097524641

Hansgrohe Raindance - Ručná sprcha S 150 AIR 3jet Ecoflow, chróm 28550000

Tento produkt už nepredávame
Udržateľná dažďová sprcha s tromi druhmi prúdu a efektívne spotrebou vody...
Kód výrobku: 28550000
Výrobca / Série: Hansgrohe / Raindance   Autorizovaný predajca
Záruka: 2 roky

Vyberte si

Práve teraz máme k dispozícii
7 303 položiek a 56 687 výrobkov.

Značky overujeme

Nájdete u nás len preverené značky s dlhoročnou tradíciou.

Ušetríte

Ponúkame výhodné sety. Veľkoodberateľom aj špeciálne zľavy.

Poradíme Vám

Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe tovar hodí.

Popis

Udržateľná dažďová sprcha s tromi druhmi prúdu a efektívne spotrebou vody

Originálne ručné sprchy Raindance spoločnosti Hansgrohe už mnoho rokov nastavujú štandardy vo svojom odbore. Ručná sprcha Raindance S 150 Air 3jet EcoSMART Vám ponúka udržateľnú radosť zo sprchovania s výrazne menšou spotrebou vody a energie. Okrem toho je plná inovatívnych nápadov a získala rad ocenení od uznávaných odborníkov na dizajn.

Funkcia Hansgrohe EcoSmart dômyselne šetrí vodu aj peniaze

Ručná sprcha Raindance S 150 Air 3jet je vybavená technológiou Hansgrohe EcoSmart. To znamená, že môžete v porovnaní s bežnými výrobkami ušetriť vodu, energiu i peniaze. A ako to funguje? Sprchu špecialisti zo vybavili túto ručnú sprchu dômyselným obmedzovačom prietoku. Bez ohľadu na tlak vody v rozvodoch udržiava konštantný prietok na 9 l / min.

Funkcia Hansgrohe AirPower, pre jedinečne mäkký a plný vodný prúd

Vaša nová sprcha používa ešte ďalšie inovatívne technológiu, aby Vám umožnila vychutnať si výnimočný zážitok zo sprchovania, a pritom spotrebovávala menej vody - Hansgrohe AirPower. Vďaka nej je každá kvapka vody obohatená prímesou vzduchu. Kvapky sú vďaka tomu kyprejšie a zamatovo mäkké. Výsledkom je hrejivý letná dáždik, ktorý zahrnie Vašu kožu jemnými vodnými perličkami.

Funkcia Hansgrohe QuickClean pre Vás znamená menej upratovania a viac času na sprchovanie

Silikónové nopky na sprchovacom disku môžete rukou pretrieť dokonca aj priamo pri sprchovaní. Nečistoty a vápenné usadeniny sa rýchlo uvoľní a prúd ručnej sprchy Hansgrohe Raindance S 150 Air 3jet EcoSMART bude zase ako nový. Budete tak ušetrení časovo náročného odstraňovania usadenín a zostane Vám viac času na niečo iné - napríklad na sprchovanie iným typom prúdu.

Tri druhy prúdu pre tri dimenzie sprchovanie

 • luxusné jemný prúd RainAir prináša veľké, kypré kvapky, ktoré budú na Vašej koži tvoriť zamatovej perličky
 • s prúdom WhirlAir si môžete užiť príjemnú sústredenú vodná masáž
 • prúd BalanceAir, ich dômyselná kombinácia


Jednoduchá inštalácia

Podobne ako všetky ručné sprchy značky Hansgrohe sa aj Hansgrohe Raindance S 150 Air 3je t EcoSMART inštaluje skutočne jednoducho. Svoju novú ručnú sprchu Hansgrohe ľahko naskrutkujete na sprchovú hadicu pomocou štandardného pripojenia (G ½). Oplachovacie sitko pre zachytávanie nečistôt, ktoré je zahrnuté v dodávke, bude Vašu sprchu udržiavať dokonale čistú. A mimochodom, táto ručná sprcha sa hodí aj k prietokovým ohrievačom.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110L histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, dizajnu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť originálne výrobky, vďaka ktorým sú kúpeľne a kuchyne pohodlnejšie a atraktívnejšie. Pre radosť z vody - každý deň.

Zvoľte si sprchu Hansgrohe Raindance S 150 Air 3jet EcoSMART a nechajte sa bezstarostne hýčkať výrobkom spoločnosti Hansgrohe, Vášho špecialistu na sprchy!

technické parametre

 • veľkosť sprchovej hlavice: 137 mm
 • prepínanie druhov prúdu otočným kotúčom vodných lúčov
 • druh prúdu: RainAir, WhirlAir, Mix
 • maximálny prietok (pri 0,3 MPa): 9 l / min
 • preplachovateľné filter nečistôt
 • spojovací závit G ½
 • vhodné pre prietokový ohrievač