Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Raindance Select S - Sprchová súprava 150, 3 prúdy, chróm 27803000

Výrobca: Hansgrohe Série: Raindance Select S Kat. č.: 27803000

Nízkoúdržbová ručná sprcha na skvelý zážitok zo sprchovania Ručná... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
339,36 €
Naša cena
203,62 € s DPH (169,68 € bez DPH)

Skladom 2 ks
Zajtra u Vás

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Gopay
GoPay
Transfer
Zálohová faktúra
Transaction
Dobierka

Varianty produktu

Môže sa vám hodiť

Pre dlhšiu životnosť produktu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Nízkoúdržbová ručná sprcha na skvelý zážitok zo sprchovania

Ručná sprcha Hansgrohe Raindance Select S 150 3jet premení sprchovanie na skutočný zážitok. Vďaka veľkej sprchovej hlavici (150 mm) zahalí voda vaše telo hrejivým letným dáždikom. Podobne ako všetky výrobky Hansgrohe spája v sebe aj ručná sprcha výnimočný komfort a funkčnosť. Ak chcete ručnú sprchu očistiť, stačí len s minimálnou námahou utrieť usadeniny vápnika z pružných silikónových výstupkov. Značka Hansgrohe túto funkciu nazýva QuickClean. Vy sa môžete tešiť z dokonalého prúdu vody a vaša ručná sprcha si zachová dlhú životnosť. 

Hansgrohe AirPower

Inovatívna technológia Hansgrohe AirPower obohacuje vodu veľkým množstvom vzduchu, preto je každá kvapka neobyčajne plná, ľahká a jemná ako zamat. Vďaka funkcii Hansgrohe AirPower je ručná sprcha zároveň ohľaduplná k životnému prostrediu - prímes vzduchu znamená mimoriadne efektívne nakladanie s vodou.

Hansgrohe Select - tri druhy prúdu na čistú radosť zo sprchovania

 • Prúd RainAir hladí pokožku ako jemný letný dáždik
 • prúd CaresseAir prináša relaxáciu i prúd, obohatený vzduchom
 • prúd zmiešaný vás poteší kombináciou dáždika
   

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110-ročnej histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, designu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť originálne výrobky, vďaka ktorým sú kúpeľne a kuchyne pohodlnejšie a atraktívnejšie. Na každodennú radosť z vody.

Dôverujte značke Hansgrohe, vynálezcovi nástennej sprchovej tyče. S ručnou sprchou Hansgrohe Raindance Select S 150 3jet v praktickej súprave!

Technické parametre

 • druh prúdu: RainAir, CaresseAir, Mix
 • pohodlné prepínanie druhov prúdu tlačidlom Select
 • veľkosť sprchovej hlavice: 150 mm
 • otočný kĺb zabraňuje nepríjemnému krúteniu sprchovej hadice
 • uhol sklonu je možné zmeniť o 90°, jazdec sa dá vychýliť vľavo a vpravo rovnako ako nahor a nadol
 • maximálny prietok (pri 0,3 MPa): 16 l/min
 • chrómované držiaky na stenu z plastu

Súprava obsahuje

 • ručnú sprchu Raindance Select S 150 3jet (# 28587000)
 • nástennú tyč Unica’S Puro 0,90 m (# 28631000)
 • sprchovú hadicu Isiflex 1,60 m (# 28276000)
 • misku na mydlo Casetta'S Puro (# 28679000)

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Kat. č.:
27803000
EAN:
4011097679624
Záruka:
2 roky
Typ:
ručná sprcha s hadicou a sprchovou tyčou
Počet prúdov:
3
Tvar:
guľatá / kruhová
Úspora vody:
bez úspornej funkcie
Veľkosť hlavice [mm]:
150
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

AirPower

Technológia, ktorá obohacuje vodu nasávaným vzduchom a vytvára tak plnšie, ľahšie a mäkšie kvapky. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Stačí pohľad na vodu vytekajúcu z kohútika batérie alebo na disk vodných lúčov u sprchy a zistíte, aké výhody AirPower prináša. Táto technológia ticho a spoľahlivo zväčšuje objem každej kvapky a znižuje nepríjemné striekanie vody. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha. Výsledok pocítite ihneď na vlastnej koži. 

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL. Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.

RainAir

Pokiaľ Vám nejde len o starostlivosť o telo, ale chcete byť vodou aj rozmaznávaní, vyskúšajte ručnú alebo hornú sprchu s mäkkým sprchovým prúdom RainAir. Každá z prevzdušnených kvapiek vychádza z veľkej a širokej dýzy, čo zaručí príjemný zážitok zo sprchovania.

Mix

Jemný a dynamický zároveň. Sprchový prúd Mix kombinuje dohromady hojný a mäkký sprchový prúd RainAir a mohutne povzbudzujúci sprchový prúd CaresseAir. Na vonkajšom okraji mäkké kvapky hravo dopadajú na telo, zatiaľ čo uprostred presný prúd vody masíruje pokožku. Skvelá kombinácia pre každodenný príjemný zážitok zo sprchovania.

CaresseAir

Päť jednotlivých energických sprchových prúdov je spustených súčasne a stará sa o povzbudzujúci, silný masážny prúd pre príjemné uvoľnenie. To pravé po športe alebo po ťažkom pracovnom dni, aby sa človek znova cítil sám sebou.

Select (v kúpeľni)

Jedným stlačením zmeníte typ prúdu či druh sprchy. S tlačidlom Select je možné batérie obsluhovať veľmi jednoducho. Stlačením tlačidla sa voda nielen spúšťa a zastavuje, ale taktiež ním je možné u ručnej alebo hornej sprchy prepínať jednotlivé typy dýz. U termostatu je možné vďaka tejto integrovanej technike úplne presne púšťať a zastavovať prúd vody, aj voliť rôzne sprchy. V prípade potreby môžete batériu ovládať bez použitia rúk, pretože tlačidlo je možné prepínať intuitívne rukou alebo lakťom. Tlačidlo Select Hansgrohe garantuje jednoduchosť každý deň a je ideálne pre všetkých, ktorí ocenia komfortný a príjemný zážitok zo sprchovania.

Produkty série Raindance Select S

Produkty série Raindance Select S

Nadštandardný zážitok zo sprchovania má séria Raindance Select S v popise práce. Vďaka svojim nekonfliktným kruhovým tvarom s plochými prvkami sa navyše hodí do väčšiny kúpeľňových štýlov. Ručné sprchy a hlavové sprchy, ktoré získate v rôznych priemeroch a povrchových úpravách, ponúkajú niekoľko prúdov vody. Vďaka radu úsporných technológií máte možnosť znížiť spotrebu vody na nevyhnutné minimum, a to bez negatívneho vplyvu na samotné sprchovanie. Zadovážiť si môžete aj vyladené sprchové sety, a to s alebo bez termostatickej batérie. Praktickú a elegantnú stránku môžete obohatiť aj o vkusné poličky.

hore