SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Upozornenie: Vzhľadom k extrémnym objemom, ktoré v súčasnej dobe doručujú prepravné služby, môže byť doručenie časti zásielok oneskorené o 1-3 dni. Prosíme o trpezlivosť, vyčkajte na email alebo SMS s informáciou o doručení. Ďakujeme za pochopenie.

Platobné metódy

MasterCard
Visa
GoPay
Bankový prevod
Dobierka

Overené zákazníkmi

97% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu

prehľadná webstránka (ešop), dobre sa vyhľadáva a objednáva. Spokojnosť s dodacou dobou.

  • rýchle dodanie tovaru
overený zákazník před 8 hodinami
  • Velmi kvaltny tovar a zasielka promptne vybavena
overený zákazník před 9 hodinami

vely vyber baterii.

overený zákazník před 18 hodinami
Hansgrohe Talis S - Páková umývadlová batéria, chróm 32031000 https://www.sanitino.sk/image/cache/image/catalog/products/7c/e1/7ce11687a6104ad23437d9999df5d4933776a29ae10ead637f86e062-fea358c408f9ea86e4e0c0cea5a9399f-481x315.jpeg 32031000 Talis S predstavuje exkluzívny kúpeľňový dizajn zrodený z funkčnej... Hansgrohe 4011097397399

Hansgrohe Talis S - Páková umývadlová batéria, chróm 32031000

Tento produkt už nepredávame
Talis S predstavuje exkluzívny kúpeľňový dizajn zrodený z funkčnej...
Kód výrobku: 32031000
Výrobca / Série: Hansgrohe / Talis S   Autorizovaný predajca
Záruka: 2 roky

Vyberte si

Práve teraz máme k dispozícii
7 104 položiek a 52 140 výrobkov.

Značky overujeme

Nájdete u nás len preverené značky s dlhoročnou tradíciou.

Ušetríte

Ponúkame výhodné sety. Veľkoodberateľom aj špeciálne zľavy.

Poradíme Vám

Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe tovar hodí.

Popis

Talis S predstavuje exkluzívny kúpeľňový dizajn zrodený z funkčnej čistoty

Rad batérií Hansgrohe Talis S je príkladom minimalistické priamočiarosti. Plynulé línie dodávajú moderné nádych a vyzerajú skvele v každej kúpeľni. Doprajte svojmu umývadlu štíhlu batériu s čistými líniami!
Umývadlová páková batéria Talis S je tiež vybavená typickou kolíkovou rukoväťou a pripojením rukoväte Boltic, ktoré umožňuje jednoduché a presné použitie deň za dňom.

U značky Hansgrohe znamená dobrý dizajn oveľa viac ako len pekný vzhľad. Táto umývadlová batéria sa vyznačuje vynikajúcimi technickými vlastnosťami a dômyselným vnútorným spracovaním "Made in Germany". Vysoko kvalitný keramický zmiešavací systém je dokonca vyrábaný vo vlastnom závode spoločnosti Hansgrohe. Na batériu je možné nastaviť teplotu a znížiť tak dopad na životné prostredie. Umývadlová batéria Talis S (bez odtokovej súpravy) je tiež vhodná k prietokovým ohrievačom.

Dostatok priestoru v kúpeľni - s Hansgrohe ComfortZone

Máte radi dostatok priestoru, dômyselné technológie a intuitívne ovládanie? Inými slovami mimoriadnu praktickosť? Potom ste práve našli ideálne umývadlovú batériu. Spoločnosť Hansgrohe používa výraz ComfortZone. Takto označené batérie zaručujú viac priestoru a možnosti pohybu. Táto umývadlová páková batéria Talis S ponúka ComfortZone 70. To znamená, že vzdialenosť medzi výtokom a spodnou hranou batérie činí asi 70 mm.

Chráňte vodu a klímu: s funkciou Hansgrohe EcoSmart

Batérie a sprchy Hansgrohe vybavené technológiou EcoSmart spotrebovávajú až o 60 percent menej vody ako bežné výrobky. Budete tak chytro šetriť vodou a energiou, ale súčasne aj peniazmi a cennými prírodnými zdrojmi.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110L histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, dizajnu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť originálne výrobky, vďaka ktorým sú kúpeľne a kuchyne pohodlnejšie a atraktívnejšie. Pre radosť z vody - každý deň.

Doprajte si vysoko kvalitné nemeckú zmiešavacie technológiu v atraktívnom dizajne - umývadlovú pákovú batériu Hansgrohe Talis S bez odtokovej súpravy v osvedčenej kvalite Hansgrohe!

technické parametre

  • comfortZone 70
  • vyloženie 100 mm
  • normálny prúd
  • prietokové množstvo: 5 l / min
  • keramická kartuša
  • nastaviteľné obmedzenie teploty
  • bez odtokovej súpravy
  • vhodné pre prietokový ohrievač