Hansgrohe Talis S2 Variarc - Páková drezová batéria s vyťahovacím výtokom, chróm 14872000

Výrobca: Hansgrohe Série: Talis S2 Variarc Kat. č.: 14872000

Moderná, funkčná a elegantná Hľadáte kuchynskú batériu, ktorá v sebe... Zobraziť celý popis

519,12 € Ušetríte 244,30 € (47 %)
274,82 € s DPH (229,02 € bez DPH)

Skladom 5 ks
V utorok 26. 1. u Vás

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby

Nezabudnite dokúpiť

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Moderná, funkčná a elegantná

Hľadáte kuchynskú batériu, ktorá v sebe spája moderný dizajn a množstvo funkcií? Radi by sme vám predstavili kuchynskú pákovú batériu Hansgrohe Talis S² vyznačujúcu sa atraktívnou kolíkovou rukoväťou a praktickým výtokom, ktorý možno vytiahnuť až cca o 50 cm. Výtok navyše možno otáčať o 150°. Pre vás to znamená viac pohodlia pri každodenných kuchynských prácach a veľký operačný rádius v okolí drezu. Batéria Hansgrohe Talis S² nielen skvelo vyzerá, ale môže sa pochváliť aj niekoľkými zásadnými vlastnosťami.

Usilovný kuchynský pomocník s dômyselnými funkciami – magnetická príchytka MagFit

 • magnetická príchytka MagFit umožňuje, aby vyťahovacia hadica v úplnej tichosti vkĺzla späť a uložila sa na svoje miesto v strede výtoku batérie
 • máte drez umiestnený priamo pred oknom? Riešením je funkcia sklápania: batériu jednoducho nadvihnite, sklopte a otvorte okno (výška základne 70 mm)
 • nie je medzi batériou a stenou dosť miesta? Batériu aj napriek tomu nainštalujete bez problémov – vďaka zvislej polohe páky
 • batéria sa skvelo hodí aj k prietokovým ohrievačom

Prúd vody bez rozstrekovania vďaka technológii Hansgrohe AirPower

Táto technológia mieša prúd vody so štedrým množstvom vzduchu. Prúd sa preto menej rozstrekuje, klesá spotreba vody a batéria sa veľmi príjemne používa.

Ľahko zotrite usadeniny vápnika – Hansgrohe QuickClean

Hansgrohe QuickClean vám pomôže udržiavať kuchynskú batériu peknú a čistú. Jednoducho prejdite prstom cez silikónovú vložku a všetky usadeniny okamžite zmiznú. Batéria bez usadenín vápnika vytvára dokonalý prúd vody.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110-ročnej histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, dizajnu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť Hansgrohe originálne výrobky, ktoré zvyšujú pohodlie a atraktívnosť kúpeľní a kuchýň. Pre každodennú radosť z vody.

Obohaťte svoj domov štíhlym a štýlovým kuchynským expertom v podobe kuchynskej pákovej batérie Hansgrohe Talis S² s vyťahovacím výtokom, ktorý elegantne spája formu a funkčnosť!

Technické parametre

 • rozsah otáčania 150°
 • inštalácia pred okno
 • montáž pred okno, možnosť sklopenia, výška podstavca 70 mm
 • vertikálna poloha rukoväti
 • normálny prúd
 • magnetický držiaky sprchy MagFit
 • hadica spŕšky (výtoku) Quick-Connect
 • prietokové množstvo 9 l/min
 • keramický zmiešavací systém
 • prívodná hadica G ⅜
 • zabudovaný spätný ventil
 • vhodné na používanie s prietokovým ohrievačom

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Kat. č.:
14872000
EAN:
4011097405032
Záruka:
2 roky
Montáž:
stojančeková jednootvorová
Ovládanie:
páková
Na použitie:
sklopná pod okno
Farba:
chróm
Výbava:
s výsuvným výtokom
Technológia

Prehľad technológií

AirPower

Sprchová technológia AirPower pozdvihne Váš príjemný pôžitok zo sprchovania. Vzduch je k dispozícii v hojnom množstve, na rozdiel od vody, za ktorú musíte platiť. Prostredníctvom disku vodných lúčov je u sprchy veľkou plochou nasávaný vzduch, ktorý sa mieša s prúdiacou vodou. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Takto obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Výsledok pocítite okamžite na vlastnej koži. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha, navyše klesne aj Vaša spotreba vody. Vďaka tomu používate vodu efektívnejšie.

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

ComfortZone (v kuchyni)

Pokiaľ sa umývadlo a batéria k sebe nehodia, dochádza k rozstrekovaniu vody, preto Hansgrohe ComfortZone definuje individuálny úžitkový priestor medzi umývadlom a batériou.
U kuchynských batérií sa ComfortZone rozvíja tromi smermi: výška batérie, otáčacia funkcia a vyťahovacia spŕška/výtok. Vysoký vývod ponúka u batérií obzvlášť veľký priestor a hodí sa ideálne k plneniu nádob. Vyťahovacia spŕška a vyťahovací výtok rozširujú rádius použitia batérie, čo je vhodné napr. na zalievanie rastlín atď.

Produkty série Talis S2 Variarc

Produkty série Talis S2 Variarc

hore