SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Platobné metódy

MasterCard
Visa
GoPay
Bankový prevod
Dobierka

Overené zákazníkmi

97% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu

Vynikajúci obchod lacné veci a rýchle dodanie tovaru. Ďakujem.

 • Vynikajúca komunikácia a rýchle dodanie
overený zákazník před 13 hodinami

v ponuke som našiel presne ten typ výrobku, ktorý mi už doslúžil.

overený zákazník před 18 hodinami
 • Velmi expresna dodavka, vela veci na sklade a dobra zakaznicka podpora. Este jedna vec, vyborne ceny.
 • ´
overený zákazník před 19 hodinami
Hansgrohe Talis S2 Variarc - Páková drezová batéria s vyťahovacou spŕškou, chróm 14877000 https://www.sanitino.sk/image/cache/image/catalog/products/5b/44/5b44caa327afe5f3a02744f8d5e8f39cc0df1503a44f55cfa8882afc-fea358c408f9ea86e4e0c0cea5a9399f-481x315.jpeg 14877000 Doprajte si pri varení a umývaní riadu skutočný komfort – s vyťahovacou... Hansgrohe 4011097405049
Pre-order

Hansgrohe Talis S2 Variarc - Páková drezová batéria s vyťahovacou spŕškou, chróm 14877000

Doprava ZADARMO
Doprajte si pri varení a umývaní riadu skutočný komfort – s vyťahovacou...
312,97 € s DPH (260,81 € bez DPH)
604,92 € Ušetríte 291,95 € (48%)
Expedícia zvyčajne do 21 dní
Doprava zadarmo
Termíny a ceny doručenia
Prepravná služba SPS ZADARMO
Expedícia zvyčajne do 21 dní
SPS PARCEL SHOP ZADARMO
Expedícia zvyčajne do 21 dní

Pri objednávke nad 60,00 € s DPH je prepravné a balné po celom Slovensku ZADARMO! Platí na všetky produkty z ponuky bez výnimky.

Platby:
MasterCard
Visa
GoPay
Bankovný prevod
Dobierka
Kód výrobku: 14877000
Výrobca / Série: Hansgrohe / Talis S2 Variarc   Autorizovaný predajca
Záruka: 2 roky

Vyberte si

Práve teraz máme k dispozícii
7 450 položiek a 72 140 výrobkov.

Značky overujeme

Nájdete u nás len preverené značky s dlhoročnou tradíciou.

Ušetríte

Ponúkame výhodné sety. Veľkoodberateľom aj špeciálne zľavy.

Poradíme Vám

Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe tovar hodí.

Popis

Doprajte si pri varení a umývaní riadu skutočný komfort – s vyťahovacou spŕškou

Táto kuchynská batéria s rozsahom otáčania 150° umožňuje v okolí drezu voľný pohyb. Vyťahovacia spŕška s dvoma druhmi prúdu zväčšuje pracovný rozsah. Štandardným prúdom rýchlo naplníte hrnce a misy, zatiaľ čo sprchový prúd je výhrou pri oplachovaní a umývaní surovín.

Štíhla oblúková batéria Talis S² Variarc disponuje používateľsky prívetivou kolíkovou rukoväťou. Jej jednoduchý dizajn ľahko splynie s nadčasovo modernou kuchyňou. Okrem príkladnej úrovne komfortu, sprevádzajúcej práce v kuchyni si batéria získa priazeň aj dômyselnými technológiami. Patentovaný keramický zmiešavací systém sa vyrába v našom domovskom závode na výrobu kartuší v nemeckom Schwarzwalde a zaručuje hladkú obsluhu a rovnomerný prúd vody. Upevnenie páky Boltic chráni pred nežiaducim kývaním – dokonca aj po rokoch. Obmedzovač teploty možno nastaviť tak, aby vytekajúca voda nebola príliš horúca – ideálne pre deti a starších používateľov.

Batéria sa skvelo hodí k drezom umiestneným pri okne: dá sa totiž jednoducho zložiť (výška podstavca: 70 mm), navyše je vybavená hygienickým spätným ventilom a možno ju použiť aj s prietokovými ohrievačmi. Zamatovo jemná voda, ktorá sa menej rozstrekuje.

Spoločnosť Hansgrohe vyvinula technológiu, ktorá umožňuje veľkorysé miešanie vody so vzduchom (AirPower). Prúd vody je tak mäkší, plnší a menej sa rozstrekuje.

Hľadáte spoľahlivého pomocníka do kuchyne? Zvoľte si modernú a kvalitnú batériu, ktorá vám pri dreze zaručí voľnejší pohyb!

Technické parametre

 • rozsah otáčania 150°
 • inštalácia pred okno
 • montáž pred okno, možnosť sklopenia, výška podstavca 70 mm
 • vertikálna poloha rukoväti
 • normálny a sprchový prúd
 • sprchový prúd bez možnosti aretácie
 • magnetický držiaky sprchy MagFit
 • hadica spŕšky (výtoku) Quick-Connect
 • prietokové množstvo 11 l/min
 • keramický zmiešavací systém
 • prívodná hadica G ⅜
 • zabudovaný spätný ventil
 • vhodné na používanie s prietokovým ohrievačom

Technológie

AirPower

Sprchová technológia AirPower pozdvihne Váš príjemný pôžitok zo sprchovania. Vzduch je k dispozícii v hojnom množstve, na rozdiel od vody, za ktorú musíte platiť. Prostredníctvom disku vodných lúčov je u sprchy veľkou plochou nasávaný vzduch, ktorý sa mieša s prúdiacou vodou. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Takto obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Výsledok pocítite okamžite na vlastnej koži. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha, navyše klesne aj Vaša spotreba vody. Vďaka tomu používate vodu efektívnejšie.

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

ComfortZone (v kuchyni)

Pokiaľ sa umývadlo a batéria k sebe nehodia, dochádza k rozstrekovaniu vody, preto Hansgrohe ComfortZone definuje individuálny úžitkový priestor medzi umývadlom a batériou.
U kuchynských batérií sa ComfortZone rozvíja tromi smermi: výška batérie, otáčacia funkcia a vyťahovacia spŕška/výtok. Vysoký vývod ponúka u batérií obzvlášť veľký priestor a hodí sa ideálne k plneniu nádob. Vyťahovacia spŕška a vyťahovací výtok rozširujú rádius použitia batérie, čo je vhodné napr. na zalievanie rastlín atď.