Preskočiť na hlavný obsah

Pôžitok z vody,
ktorý šetrí peňaženku
aj planétu.

Chcete znížiť spotrebu vody a pritom si zachovať maximálny komfort pri sprchovaní? Využite moderné technológie hansgrohe! Vodovodné batérie a sprchy s technológiami EcoSmart a CoolStart šetria vodu, planétu aj vaše financie.

CoolStart

Roundle_USP_CoolStart_Celsius_green_gradient.png

EcoSmart

Roundle_USP_EcoSmart_green_gradient.png

Umývadlové batérie

foto_baterie.jpg

Umývadlové batérie používame niekoľkokrát denne, takže nie je divu, že výrazne ovplyvňujú spotrebu vody aj energií. Vďaka technológii EcoSmart znížite spotrebu vody na 5 litrov za minútu. Ale nebojte sa, že prídete o komfort. Voda je obohatená vzduchom, takže to ani nepoznáte.

CoolStart šetrí energie aj životné prostredie, pretože teplú vodu spotrebovávate až vo chvíli, keď ju skutočne potrebujete. Rukoväť sa neotáča doprava, takže pri spustení vody nedochádza k ohrievaniu vody ako u iných vodovodných batérií. Teplú vodu ovládate vy - stačí otočiť pákou doľava.

Sprchové sety a ručné sprchy

foto_sprchy.jpg

Sprchovanie patrí medzi najobľúbenejšie rutiny. Či už sa sprchujete kvôli relaxácii alebo hygiene, spotrebujete veľké množstvo vody. Ručné a horné sprchy s technológiou EcoSmart znižujú spotrebu vody, ale tiež emisie CO2 vďaka nižšej spotrebe energie.

Navyše zaisťujú konštantný prietok aj pri kolísaní alebo nízkom tlaku vody.

Buďte #InTouchWithOurPlanet

Foto_uvodn°-k-videu.jpg

Prečo práve Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde získala v priebehu svojej 120ročnej histórie v sanitárnom sektore povesť popredného inovátora v oblasti technológie, designu a trvalej udržateľnosti. Batérie, sprchy a sprchové systémy spoločnosti Hansgrohe sú naozajstnými originálmi, ktoré vnášajú do kúpeľní a kuchýň pohodlie aj krásny vzhľad.

+7

Zobraziť viac

hore