Preskočiť na hlavný obsah

Úsporné sprchové sety hansgrohe

So sprchovým systémom hansgrohe Pulsify prežijete úplne novú dimenziu sprchovania nielen vďaka veľkej hlavovej sprche XXL Performance. Sprchové sety s technológiou EcoSmart vám umožnia ušetriť až 40 % vody bez toho, aby sa znížila kvalita vášho sprchovania. AirPower technológia pridáva do každej kvapky vody vzduch, čo vytvára jemnejší a luxusnejší prúd vody.

24241000_usp2_SK.jpg 24241000_usp3_SK.jpg

Ručné sprchy EcoSmart pre úsporu vody

Sprchová hlavica hansgrohe Pulsify Select v sebe spája atraktívny design, praktické funkcie a moderné inovácie. Okrem nadčasového vzhľadu ponúka hneď 3 povzbudzujúce prúdy: PowderRain, IntenseRain a masážny prúd. Vďaka tlačidlu Select môžete medzi jednotlivými prúdmi jednoducho prepínať a užiť si každú minútu v sprche.

24161670_usp1.jpg 24161670_usp3_SK.jpg

Ďalšie produkty

Výhody technológie EcoSmart

  • Nižšia spotreba vody a energií až o 60 %.
  • Ručné a horné sprchy majú spotrebu len 9 l/min. Ručné a horné sprchy green/EcoSmart+ majú spotrebu dokonca len 6 l/min.
  • Konštantný prietok aj pri kolísaní alebo nízkom tlaku vody.
  • Bohatý, prevzdušnený prúd vody pomocou vstavaného úsporného perlátora.

#FeelPulsified se sprchami hansgrohe!

obr_video_SK.png

Prečo práve Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde získala v priebehu svojej 120ročnej histórie v sanitárnom sektore povesť popredného inovátora v oblasti technológie, designu a trvalej udržateľnosti. Batérie, sprchy a sprchové systémy spoločnosti Hansgrohe sú naozajstnými originálmi, ktoré vnášajú do kúpeľní a kuchýň pohodlie aj krásny vzhľad.

+8

Zobraziť viac

hore