Preskočiť na hlavný obsah

I-Drain

I-Drain

i-DRAIN i-DRAINVychutnať si svoje chvíle v sprche nikdy nebolo jednoduchšie. Perfektný výkon sprchových systémov pomôžu designovo aj funkčne podporiť práve odtokové sprchové kanáliky spoločnosti I-DRAIN. Žiadna bariéra v podobe sprchovej vaničky, len funkčné, vizuálne čisté inovatívne riešenie.
 

Kvalita s certifikátmi

Značka I-DRAIN je súčasťou belgickej skupiny GROUP Nivelles, ktorá si pre svoje sídlo vybrala mesto Gingelom. Sústredí sa najmä na výrobu a vývoj odtokových súprav, ktoré sprostredkujú nielen bezpečný odtok vody z priestoru sprchového kúta, ale tiež výrazne podporia vizuálny náboj miestnosti. Za značkou I-DRAIN stoja viac ako dvadsaťročné skúsenosti, množstvo patentov, školení zamestnanci a kontrolovaná holandská výroba. Spoločnosť svojim výrobkom verí natoľko, že poskytuje 10-ročnú záruku, v prípade patentovaného waterproof systému dokonca 25-ročnú.
 

Sprchové žľaby, ktoré zaujmú

O tom, že sprchový žľab nemusí byť nutne len praktickou záležitosťou, ktorú si najčastejšie spájame s verejnými sprchami na plavárňach či vo fitcentrách, vás presvedčia práve produkty I-DRAIN. Uchvátia svojím precíznym spracovaním, nadčasovým designom a najmä originalitou vyhotovenia. I-DRAIN sa nebojí experimentovať, preto svoje sily spojila napríklad s firmou Swarovski, ktorá je známa svojou precíznou prácou s brúseným krištáľovým sklom. Pre značku I-DRAIN navrhla špeciálnu sériu roštov z nehrdzavejúcej ocele - Swarovski. Tieto rošty sú kompatibilné so všetkými sprchovými žľabmi.
 

Originálna kúpeľňa

Popri sprchových žľaboch nájdete v ponuke spoločnosti I-DRAIN širokú škálu farebných i rozmerových variantov sprchových roštov. Siahnuť môžete po klasickej nehrdzavejúcej oceli, ale nádherný interiér vytvoríte aj s povrchovou úpravou PVD, s designom grafitu, čiernej, zlatej či medenej farby. Zaujmú tiež menej typické varianty ako svetlozlatá alebo čokoládová. Práve tieto detaily vám pomôžu z kúpeľne vytvoriť unikátny estetický skvost. Súčasťou ponuky je samozrejme všetko príslušenstvo, ktoré je potrebné na spoľahlivú a bezproblémovú funkčnosť.
 

Garantovaný systém waterproof

Výrobky I-DRAIN pracujú s unikátnym adhéznym systémom, ktorý zamedzuje akémukoľvek preniknutiu vody mimo priestor žľabu. Špeciálna 100% nepriepustná membrána je na sprchový žľab aplikovaná už počas výroby, a to prostredníctvom patentovaného adhézneho systému. Tento systém utesnenia prechádza pravidelným testovacím procesom a spĺňa tie najvyššie štandardy, ktoré potvrdzuje aj certifikát EN1253-ISO 9001.
 

Skúsenosti prenesené do praxe

Odtokové systémy I-DRAIN okrem svojej originality a precízneho spracovania zaujmú aj svojimi nespornými výhodami, spomeňme napríklad:

  • vysoká kvalita a trvanlivosť používaných materiálov,
  • nájdete tu produkty s najnižšou inštalačnou výškou na trhu - 54 mm,
  • jednoduchá inštalácia, veľká flexibilita na vyladenie,
  • vzájomná kompatibilita,
  • s niektorými sériami je možné pracovať s uhlami 90°,
  • nastaviteľná inštalačná výška (obvykle na výšku dlaždice od 8 do 30 mm), a to aj v prípade, keď už je podlaha položená,
  • možnosť kompatibilného príslušenstva, ktoré zabezpečí perfektný výkon.

Série pre vašu kúpeľňu

Séria pre váš dom a záhradu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore