STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Ideal Standard Ceralook

Séria Ideal Standard Ceralook je tým pravým riešením pre domácnosti so špecifickými požiadavkami na prevádzku drezovej batérie. Batéria s vysokým otočným vývodom či výsuvnou sprškou vám dovolí omnoho viac než bežné vodovodné kohútiky: môžete pohodlne očistiť potraviny, umyť riad alebo napustiť vodu do ľubovoľne širokej či vysokej nádoby. Všetky produkty Ceralook chráni technológia BlueStart®, ktorá ohrieva vodu na vysokú teplotu len vtedy, keď je treba. Významne tým šetrí energiu a vodu. Ideal Standard Ceralook prináša vašej domácnosti predĺženú životnosť a vysokú výkonnosť podľa štandardov obľúbenej americkej značky sanitárnej techniky.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii Ceralook

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 261 položiek a 74 531 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.