Preskočiť na hlavný obsah

Lansanit

Lansanit

Spoločnosť Lansanit je zákazníkmi i časom preverený výrobca vaňových a sprchových zásten, sprchových vaničiek a súvisiaceho príslušenstva. Svoju pozornosť zameriava na spojenie prepracovaného, nestarnúceho designu a kvalitných materiálov. Precízne spracovanie aj tých najmenších detailov dodáva výrobkom luxusný nádych a zároveň zvyšuje odolnosť, predlžuje životnosť a zaručuje dlhodobo funkčnú spoľahlivosť. 

Nič nie je ponechané náhode. Spoločnosť spolupracuj s poprednými odborníkmi v odbore, sleduje trendy aj potreby užívateľov a následne svoje poznatky a skúsenosti včleňuje do svojich výrobkov. Produkty spoločnosti Lansanit vám umožnia vybudovať vysoko praktickú a zároveň esteticky zaujímavú kúpeľňu, ktorá obstojí aj u tých najnáročnejších zákazníkov. 

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore