Preskočiť na hlavný obsah

Lansanit

Lansanit

Spoločnosť Lansanit je zákazníkmi i časom preverený výrobca vaňových a sprchových zásten, sprchových vaničiek a súvisiaceho príslušenstva. Svoju pozornosť zameriava na spojenie prepracovaného, nestarnúceho designu a kvalitných materiálov. Precízne spracovanie aj tých najmenších detailov dodáva výrobkom luxusný nádych a zároveň zvyšuje odolnosť, predlžuje životnosť a zaručuje dlhodobo funkčnú spoľahlivosť. Nič nie je ponechané náhode. Spoločnosť spolupracuje s poprednými odborníkmi v odbore, sleduje trendy aj potreby užívateľov a následne svoje poznatky a skúsenosti včleňuje do svojich výrobkov. Produkty spoločnosti Lansanit vám umožnia vybudovať vysoko praktickú a zároveň esteticky zaujímavú kúpeľňu, ktorá obstojí aj u tých najnáročnejších zákazníkov. 

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore