Preskočiť na hlavný obsah

Nano Service

Nano Service

Moderné materiály aj technológie významne uľahčujú a zároveň skvalitňujú náš život. Spoločnosť NANO SERVICE s.r.o. zameriavajúca sa na distribúciu výnimočných nano-impregnácií tento trend presne napĺňa. Uplatní sa nielen v domácnostiach, ale tiež vo verejnoprávnych priestoroch.

 

Nanotechnológia: budúcnosť na dosah

Nanotechnológia patrí medzi vedecké objavy poslednej doby, ktoré sa úspešne podarilo previesť do praxe. Svoju inšpiráciu vedci našli v prírode, kde si všimli samočistiaceho efektu rastlín a niektorých živočíchov. V ľudskom svete sa tento nano efekt najčastejšie využíva na ošetrenie povrchov, ktoré sú vystavené veľkému a pravidelnému znečisteniu. V bežných domácnostiach sa jedná hlavne o prostredie kúpeľní a kuchýň. Vo verejnoprávnom priestore potom môžeme nanotechnológie využiť v reštauráciách, hoteloch, zdravotníctve, na ošetrenie výťahov, bazénov, ale tiež napríklad pre automobily či v oblasti solárnej energie.

Ako poznáte nano efekt?

Skutočné nanočastice rozmerovo nepresahujú tisícinu ľudského vlasu. To, že povrch je ošetrený nano technológiou poznáme podľa typického perličkového (drop) efektu. Namiesto nevzhľadných škvŕn sa voda „formuje“ do kvapôčok. Povrchy sú odolnejšie, ľahšie sa udržujú v perfektnom stave, čím dôjde aj na časovú aj finančnú úsporu a výrazne predlžujú životnosť produktu. Nanotechnológie majú priaznivý vplyv na životné prostredie, pretože na čistenie povrchov nemusíte používať agresívne chemické čističe, často si vystačíte „len“ s vodou.

Prečo zvoliť nano impregnáciu

Vedľa preukázateľnej ekologickej neutrality a zdravotnej nezávadnosti sa môžete tešiť z mnohých ďalších výhod, ktoré impregnácia nano technológiou prináša:

 • ľahká údržba produktu, a to bez agresívnych chemikálií = zníženie doby, ktorú upratovaním normálne strávite,
 • výrazné sťaženie usadzovania nečistôt (povrch je pre ne nepriľnavý),
 • antibakteriálne pôsobenie,
 • zvýšenie mechanickej odolnosti povrchov (odolnosť proti poškriabaniu či oderu),
 • dlhodobo udržateľný krásny vzhľad produktu,
 • v kuchyni oceníte hlavne odbúranie problémov s mastnotou a tvorbou vodného kameňa,
 • v kúpeľni ľahko odstránite zvyšky šampónov (aj s pigmentovými farbami, ktoré môžu povrchy ofarbiť) a mydla,
 • nerezové povrchy si už nebudú uchovávať obtlačky prstov.

Dôraz na ekológiu

Spoločnosť NANO SERVICE, s.r.o. je výhradným distribútorom nemeckej značky Nanotechnology Solutions Percenta. Nano impregnácia spĺňa náročná environmentálne kritéria:

 • je zdravotne neškodná – podľa doterajších štúdií nie sú známe negatívne dopady tejto technológie na ľudský organizmus,
 • na konci pôsobenia sa nano impregnácia ekologicky rozloží – nie je záťažou pre životné prostredie,
 • ako nosiči sú využívané voda a etanol, ktorý sa pri procese stabilizácie prirodzene odparuje, vo výrobkoch nie je prítomný teflon, silikón ani vosky.
S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore