STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Novaservis Záhradné pištole

Ak hľadáte skvelého pomocníka na záhradu, máme pre vás tip. Záhradné pištole a postrekovače Novaservis urobia na vašom pozemku veľa práce. S ich pomocou zalejete záhradu, trávnik, jednoducho umyjete auto. Vyberajte z postrekovacích pištolí a nastaviteľných postrekovačov. V ponuke pištolí si môžete zvoliť plastové zhotovenie, verziu s kovovým telom či variant s gumovou úpravou. Pri všetkých sa spoľahnite na dlhodobý bezproblémový chod. Niektoré typy sú vybavené pripojovacou sadou s väčším množstvom funkcií.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii Záhradné pištole

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 262 položiek a 74 535 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.