STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Odteraz sa o vás budeme starať ako Sanitino

Odteraz sa o vás budeme starať ako Sanitino
18.09.2019 STYLE PLUS s.r.o. Magazín | Zaujímavosti

Hovorí sa, že zmena je život. A tak sme sa pre jednu rozhodli aj my. Srdce vás, našich zákazníkov, sme si získali spoluprácou s poprednými značkami v oblasti sanitárnej techniky, nízkymi cenami, ústretovým zákazníckym servisom, rýchlou expedíciou a profesionálnym poradenstvom.

Za našu dobrú prácu a schopnosť rýchlo vyriešiť vaše požiadavky ste nás odmenili víťazstvom Ceny popularity v kategórii Bývanie a dizajn v súťaži Heureka ShopRoku. Dva roky po sebe. Toto ocenenie si veľmi vážime a aby sme nesklamali dôveru, ktorú do nás vkladáte, sme pripravení aj naďalej zlepšovať svoje služby. Jedným z krokov je už avizovaná zmena mena.

Rastieme v zahraničí

Už nejaký ten piatok nepôsobíme len na Slovensku a v Českej republike. Mať vysnívanú kúpeľňu a kuchyňu pomáhame aj ľuďom v Taliansku, Holandsku a Belgicku pod medzinárodnou značkou Sanitino. Aby sme mohli naplno využiť potenciál silnej značky, ktorá má v Európe dobré meno, rozhodli sme sa našu komunikáciu zjednotiť. Preto sa odteraz budeme aj na Slovensku prezentovať ako Sanitino, váš spoľahlivý dodávateľ vybavenia do kúpeľne a kuchyne.

Čo vám zmena prinesie? Ešte širšiu ponuku svetových značiek sanitárnej techniky, istotu spoľahlivého partnera schopného doručiť potrebné vybavenie do viacerých krajín Európy a zase o niečo lepšie služby zdokonalené skúsenosťami získanými na ďalších trhoch.

Z malej firmy k veľkým skladom

Ešte pred desiatimi rokmi by ste nás spočítali na prstoch jednej ruky. Všetok čas, aj ten voľný, sme venovali práci a starostlivosti o našich zákazníkov. Cez deň sme balili tovar, v noci expedovali. A naša tvrdá práca sa zúročila. Teraz máme na Slovensku aj v Česku prominentnú pozíciu na online trhu, stále rastieme a rozvíjame sa.

Investície do nového sídla, showroomu a moderných technológií sa nám neustále vracajú v podobe spokojných zákazníkov a ich pochvalných recenzií. Máme sklady plné krásneho a kvalitného vybavenia do kúpeľní a kuchýň od renomovaných svetových značiek. A chceme ho dostať k čo najviac ľuďom, ktorí si v domácnosti potrpia na funkčný a pekný dizajn. Vďaka priaznivým cenám sa nám to darí a veríme, že bude aj naďalej.

Prvý darček od Sanitina? Doprava zadarmo!

S novým menom prichádza aj prvá akcia, ktorou vám chceme trochu spríjemniť nakupovanie u nás. Pri nákupe nad 60 € budete mať na Sanitine dopravu zadarmo. Zaplatíte tak len za tovar, dopravu hradíme my. Vyberte si napríklad novú drezovú batériu, sprchový kút alebo umývadlo.

Chcete sa o nás dozvedieť čo najviac? Staňte sa fanúšikom našej stránky na Facebooku alebo sa prihláste k odberu nášho newsletteru.