STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Paffoni

Paffoni

História značky Paffoni sa začala v roku 1953 na severe Talianska v meste Pogno ležiace neďaleko švajčiarskych hraníc. Jej zakladateľom a otcom celej myšlienky prísť na trh s kvalitným vybavením do kúpeľne a kuchyne bol Roberto Paffoni.

Za jej úspechom stojí nie len rodinná tradícia, ale aj prvotriedne talianske materiály, z ktorých sú batérie vyrobené a ktoré spĺňajú najvyššie medzinárodné štandardy. Práve preto spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001: 2015. Paffoni tiež kladie dôraz na inovatívne technológie a funkčnosť všetkých svojich batérií, ale aj na kreativitu a ručnú výrobu typickú pre výrobu v Taliansku.

Veľkú pozornosť však venuje aj dizajnu – odráža sa v ňom cit pre krásu a povestné talianske umenie. Typické sú čisté línie, ostré aj oblé hrany, moderný vzhľad, elegancia a štýl. Okúzlia všetkých milovníkov štýlového vybavenia s umeleckým cítením a vycibreným vkusom.

Paffoni Banner

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 127 položiek a 70 106 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ľadom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariadzujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.