Preskočiť na hlavný obsah

Philips On Tap

Séria On Tap sa zameriava na filtračné hlavice pre kuchynské batérie, vďaka ktorým získate priamo z kohútika filtrovanú vodu očistenú od množstva nečistôt, ktoré sa navzdory úsiliu vo vodovodných radoch stále objavujú. Jedná sa hlavne o chlór, olovo, zvyšky pesticídov a mikroplasty. Základom filtračných hlavíc je Filter X-Guard Ultra, ktorý je vybavený inovatívnymi vláknami z aktívneho uhlíka a membránou z dutého vlákna. Inštalácia filtračnej hlavice je jednoduchá. Výmena filtru prebieha len pootočením (QuickTwist). Prostredníctvom tlačidla na hlavici si volíte, či budete napúšťať vodu filtrovanú (na pitie či varenie) alebo nefiltrovanú (na umývanie riadu a čistenie). Súčasťou série sú aj náhradné filtre. 

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore