Preskočiť na hlavný obsah

Polysan Monolith

Dominantným prvkom radu kúpeľní je vaňa. Miesto, ktoré ponúka okrem očisty tiež skvelú relaxáciu. Pri jej výbere by sme mali dbať nielen na spoľahlivú funkčnosť, ale tiež na estetickú stránku. Séria Polysan Monolith ponúka rôzne riešenia vaní zo sanitárneho akrylátu, ktoré svojim vyhotovením a designom skvelo podporujú vami vybraný kúpeľňový štýl. Vybrať si môžete nielen z radu rozmerov, ale tiež verziu symetrickú alebo asymetrickú. Biela farba povrchov dodáva vaniam nádherne jemný a čistý vzhľad. Povrchy sa jednoducho čistia, čím ľahko udržíte hygienický štandard, na ktorý ste zvyknutý. Vane sú určené k inštalácii k stene a dodávajú sa vrátane oceľových nožičiek a krycích panelov. Tie sú vyrobené z jedného materiálu a bez viditeľného spojenia. V rade prípadov je potrebné zvlášť doobjednať odtokové a prepadové súpravy.

Bohužiaľ, táto stránka momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore