Preskočiť na hlavný obsah

Rady a tipy

 • Kam s uterákom po sprche?

  Kam s uterákom po sprche?

  Vyliezate zo sprchy. Vaše telo je príjemne uvoľnené a voniate po svojom obľúbenom mydle. S ľahkým úsmevom siahate tam, kde očakávate uterák, lenže... Najskôr vám zmizne úsmev a potom sa do napätia vracia aj vaše telo. Tak tieto scény si môžete ušetriť, stačí staviť na malé drobnosti, ktoré sprchovací zážitok príjemne podporia: háčiky na uteráky.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Zbavte sa švehiel raz a navždy

  Zbavte sa švehiel raz a navždy

  Majú radi teplo, tmu a vlhko, človeku neškodia, ale dokážu vystrašiť a poriadne znepríjemniť ráno. Reč je o švehlách obyčajných – bezkrídlom hmyze, ktorý sa vyskytuje predovšetkým v kúpeľniach. Objavili sa aj u vás? Máme pre vás niekoľko spôsobov ako sa ich jednoducho zbaviť!

  ČÍTAŤ VIAC
 • Správne umývanie rúk v 5 krokoch

  Správne umývanie rúk v 5 krokoch

  Ako dôkladne si umývate ruky? Venujete tejto činnosti dostatok času alebo si ruky len opláchnete vodou? Umývanie rúk sa zdá byť jednoduché až banálne. Môžeme si umývať ruky aj niekoľkokrát za deň, ale ak nepoznáme správnu metodiku, neznamená to ochranu pred infekčnými chorobami. Máme pre vás podrobný návod, ktorý vás hygienou rúk prevedie krok za krokom.

  ČÍTAŤ VIAC
 • 6 pravidiel detskej osobnej hygieny

  6 pravidiel detskej osobnej hygieny

  Každý rodič iste potvrdí, že vychovať svojho potomka nie je žiadna zábava a v prípade hygienických návykov to platí dvojnásobne. Dodržovanie zásad osobnej hygieny je ale nevyhnutné pre zdravie aj sebavedomie každého dieťaťa. Poďme si teda k téme osobnej hygieny u detí povedať niečo viac.

  ČÍTAŤ VIAC
 • 7 tipov pre krajšie vlasy

  7 tipov pre krajšie vlasy

  Vlasy sú korunou krásy, na ktorej si obzvlášť ženy veľmi zakladajú. Čo robiť, aby boli stále krásne, zdravé a lesklé? Pozrite sa na naše tipy, pretože správna starostlivosť o vlasy začína v kuchyni a končí v kúpeľni!
   

  ČÍTAŤ VIAC
hore