Preskočiť na hlavný obsah

Rady a tipy

 • 6 pravidiel detskej osobnej hygieny

  6 pravidiel detskej osobnej hygieny

  Každý rodič iste potvrdí, že vychovať svojho potomka nie je žiadna zábava a v prípade hygienických návykov to platí dvojnásobne. Dodržovanie zásad osobnej hygieny je ale nevyhnutné pre zdravie aj sebavedomie každého dieťaťa. Poďme si teda k téme osobnej hygieny u detí povedať niečo viac.

  ČÍTAŤ VIAC
 • 7 tipov pre krajšie vlasy

  7 tipov pre krajšie vlasy

  Vlasy sú korunou krásy, na ktorej si obzvlášť ženy veľmi zakladajú. Čo robiť, aby boli stále krásne, zdravé a lesklé? Pozrite sa na naše tipy, pretože správna starostlivosť o vlasy začína v kuchyni a končí v kúpeľni!
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Užitočné tipy, ako na úsporu vody v domácnosti

  Užitočné tipy, ako na úsporu vody v domácnosti

  Voda je pre nás samozrejmosťou, ale v dôsledku klimatických zmien môže ísť za pár rokov o nedostatkový tovar. A práve Svetový deň vody, ktorý každoročne pripadá na 22.3., nás má upozorniť na to, že voda nepatrí medzi nevyčerpateľné zdroje. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na užitočné tipy, ako usporiť vodu v domácnosti.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Veľký nezávislý test spŕch alebo Vyskúšali sme za vás!

  Veľký nezávislý test spŕch alebo Vyskúšali sme za vás!

  Dali sme si tú prácu a vyskúšali za vás 7 typov ručných spŕch z dielní svetových renomovaných značiek Grohe a Hansgrohe. Prečítajte si recenzie nášho unikátneho a veľkého nezávislého testu spŕch, ktorý uskutočnila za e-shop Sanitino.sk naša blogerka Helena. Ktorá ručná sprcha ju nechala chladnou a z ktorej bola absolútne nadšená?

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako správne zariadiť kúpeľňu (a neskôr toho neľutovať)

  Ako správne zariadiť kúpeľňu (a neskôr toho neľutovať)

  Poznáte to. Sedíte v reštaurácii a vyberáte si menu z jedálneho lístka. Zeleninový šalát alebo steak s hranolkami? Byť za „slušného“ alebo hrešiť? Vyberiete si šalát, a aj keď sa jedná o jedlo, ktoré vášmu telu na noc prospeje viac, tak či tak závidíte svojmu partnerovi jeho kalorickú bombu. Vitajte vo svete rozhodovacej paralýzy.

  ČÍTAŤ VIAC
hore