Preskočiť na hlavný obsah

Recenzia cestovného zrkadla kielle Idolio s LED osvetlením

Hľadáte dostatočne veľké cestovné zrkadlo, ktoré vás nenechá v štichu v žiadnej situácii? Zrecenzovali sme pre vás kielle Idolio s LED osvetlením a stojančekom. Pozrite sa, aký názor má na neho naša kolegyňa Sabina.

 

Kozmetické cestovné zrkadlo kielle Idolio predstavuje šikovný a praktický doplnok pre každého milovníka cestovania. Ponúka mnoho funkcií, ktoré uľahčujú líčenie a úpravu tváre, a zároveň je elegantné a ľahko prenosné. Poďme sa na neho pozrieť trošku z blízka.

Design a vyhotovenie

Prvé, čo ma vždy zaujme, je vzhľad. Zrkadlo je dostupné v dvoch farebných vyhotoveniach – čierne a biele. Oba varianty som mala v rukách a musím povedať, že oba farebné varianty pôsobia štýlovo a luxusne. Takže si môžete vybrať farbu, ktorú máte radšej alebo, ktorá lepšie ladí s vaším osobným štýlom. Mne osobne sa viac páči čierne vyhotovenie, ale to je len subjektívny názor.

P3150017.jpg
P3150008.jpg

Vďaka kompaktným rozmerom a ľahkému vyhotoveniu je zrkadlo ľahko prenositeľné a vojde sa do kabelky či kozmetickej taštičky.

Cestovné zrkadlo kielle Idolio má praktický stojanček, ktorý zároveň funguje ako kryt, takže chráni zrkadlovú časť pred poškodením alebo znečistením, za čo dávam body navyše. Pretože, ako všetci vieme, do každej batožiny sa toho vojde naozaj veľa – vrátane ostrých kľúčov, ktoré by zrkadlo bez krytu hneď poškriabali.

Výrobca myslí tiež na použitie v domácom prostredí. K zrkadlu dodáva tiež magnetickú doštičku s 3M lepidlom. Vďaka tomu si môžete zrkadielko kielle Idolio prichytiť napríklad na bok skrinky alebo na stenu. A kedykoľvek podľa potreby ho môžete dať dole a vziať so sebou na cesty.

LED osvetlenie

Kielle Idolio je vybavené kvalitným LED osvetlením, ktoré poskytuje dostatočné a rovnomerné svetlo pre precízne líčenie a úpravu zovňajšku. Páči sa mi, že ponúka hneď 3 teploty osvetlenia (3000K, 4000K, 6500K), takže môžete simulovať svetlo pre večerné aj denné líčenie.

Vypnutie a zapnutie svetla, vrátane prepínania jednotlivých farieb svetla, urobíte jednoducho pomocou dotykového senzora priamo na zrkadle. LED osvetlenie je navyše energeticky úsporné, čo zaručuje dlhú výdrž batérie.

Kvalita zobrazenia

Ďalšou z hlavných predností tohto kozmetického zrkadla je jeho kvalitné zobrazenie. Povrch zrkadla je dokonale hladký a zväčšuje 2,5x. Vďaka tomu môžete s istotou vykonávať aj tie najmenšie detaily pri líčení alebo napríklad pri úpravách obočia. Zrkadlo navyše disponuje tiež nastaviteľným uhlom, takže je jeho použitie veľmi pohodlné.

Ľahké používanie a nabíjanie

Zrkadlo je veľmi jednoduché na používanie. Stačí ho vyklopiť z krytu, nastaviť uhol, položiť zrkadlo na kryt a zapnúť LED osvetlenie na dotykovom senzore. Veľmi jednoduché je tiež samotné nabíjanie, ku ktorému slúži USB-C kábel. Ten je navyše súčasťou balenia, takže ho nemusíte kupovať zvlášť. A ako som už zmienila, batéria vydrží naozaj dlho. Ale ak chcete mať 100% istotu, že vás LED osvetlenie nezradí, keď ho budete najviac potrebovať, vezmite si USB-C kábel na cesty so sebou.

 

Záverečné zhrnutie recenzie

Za mňa je kielle Idolio výbornou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitné a štýlové cestovné zrkadlo. S LED osvetlením, kompaktným designom a jednoduchým používaním spĺňa všetky dôležité požiadavky na kozmetický doplnok pre každodenné použitie aj cestovanie.

Celkovo teda hodnotím kielle Idolio ako skvelú voľbu!

Súvisiace produkty

27,92 € s DPH
Skladom > 10 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
27,92 € s DPH
Skladom > 10 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
88,66 € s DPH
Skladom > 10 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
88,66 € s DPH
Skladom > 10 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
201,99 € s DPH
Skladom > 10 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
hore