SANITINO s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Upozornenie: Vzhľadom k extrémnym objemom, ktoré v súčasnej dobe doručujú prepravné služby, môže byť doručenie časti zásielok oneskorené o 1-3 dni. Prosíme o trpezlivosť, vyčkajte na email alebo SMS s informáciou o doručení. Ďakujeme za pochopenie.

Sanela Nerezové dávkovače

Spoľahlivý zdroj dezinfekcie nielen pre zdravotnícke zariadenia, to je Sanela Antikorový dávkovač. Funguje úplne bezdotykovo – stačí vložiť ruky do snímanej zóny a prístroj automaticky spustí dávku tekutej alebo gélovej dezinfekcie na báze alkoholu. Dĺžku dávkovania v sekundách si môžete nastaviť pomocou diaľkového ovládača. Súčasťou dávkovača je nádržka na dezinfekciu s objemom 5 litrov, ktorá sa dá jednoducho vymeniť. Sanela Antikorové dávkovače vyrába rešpektovaná česká značka sanitárnej elektroniky.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii Nerezové dávkovače

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 7 104 položiek a 52 141 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.