Preskočiť na hlavný obsah

Sanela Pitné fontánky z nehrdzavejúcej ocele - Pitná fontánka z nehrdzavejúcej ocele s automaticky ovládaným výtokom SLUN 14E

Výrobca: Sanela Série: Pitné fontánky z nehrdzavejúcej ocele Kat. č.: SLUN 14E

pitná fontánka z nehrdzavejúcej ocele, automatická pitná armatúra,... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
539,86 €
Naša cena
496,68 € s DPH (413,90 € bez DPH)

Špeciálna zľava pre Vás!

Tento produkt môžete nakúpiť so zľavou 5 %.
Zadajte v košíku kód: SAN5SK

Expedícia obvykle do 11 dní.

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Gopay
GoPay
Transfer
Zálohová faktúra
Transaction
Dobierka
S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

pitná fontánka z nehrdzavejúcej ocele, automatická pitná armatúra, elektromagnetický ventil, elektronika, prepojovacia hadica, rohový ventil, sifón, úchytková súprava

závesná pitná fontánka s automaticky ovládaným výtokom
reaguje na priloženie úst k pitnej armatúre okamžitým spustením vody
k zastaveniu vody dôjde po oddialení úst zo snímanej zóny
bezpečnostná funkcia vypnutia vody po 5 minútach
vysoká hygiena
regulácia prietoku vody
široké využitie: školy, škôlky, aquaparky, športoviská
materiál CrNi 18/10 (AISI-304)
povrch lesklý

Napájacie napätie: 24V DC
Odporúčaný pracovný tlak: 0,1 - 0,6 MPa
Vstup vody: vonkajší závit G 1/2"

Technické informácie

Výrobca:
Kat. č.:
SLUN 14E
EAN:
8591385931413
Záruka:
2 roky

Výrobca Sanela

Sanela spol. s r.o. je popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky. Hlavným cieľom spoločnosti Sanela je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenia. Obchodná značka Sanela je spojovaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. V súčasnej dobe ponúka výrobný program široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané na sociálnych zariadeniach vo verejnom aj privátnom sektore a gastronomických prevádzkach. 

Značka Sanela bola založená v roku 1997 v Lanškroune, kde firma vlastní aj teraz svoju výrobnú továreň. Ide o popredného českého výrobcu so širokým portfóliom sanitárnej techniky. Výrobky značky Sanela sú plne využívané pre sociálne zariadenia vo verejnom aj privátnom sektore a tiež v gastronomických prevádzkach. Na našom eshope nájdete napríklad antikorové WCumývadlá a umývadlové žľabyantikorové pisoáre a pod. 

Technológia

Prehľad technológií

Automatické hygienické preplachovanie

Možnosť aktivácie u batérií a spŕch ako prevencia pred baktériou Legionella. Prítomnosť baktérie Legionella je vážnym problémom pre každú nemocnicu, domov dôchodcov alebo ubytovacie zariadenie. Legionella spôsobuje závažné zdravotné problémy. Automatické hygienické preplachovanie zabraňuje stagnácii vody, čím napomáha brániť vývoju a rastu Legionelly vo vodnom potrubí. Hygienické preplachovanie patrí medzi základné nástroje v prevencii proti tejto baktérii. Hygienické preplachovanie je možné aktivovať diaľkovým ovládačom, časom zapnutia hygienického preplachovania od posledného použitia a dĺžkou hygienického preplachovania.

Produkty série Pitné fontánky z nehrdzavejúcej ocele

Produkty série Pitné fontánky z nehrdzavejúcej ocele

Vo verejnom priestore riešime otázku, ako zaistiť spoľahlivý zdroj pitnej vody pre návštevníkov. Sanela Antikorové pitné fontánky prekonajú klasické nápojové automaty. S týmito automatmi je spojená nutnosť neustáleho dopĺňania fliaš. Pitné fontánky, naopak, poskytujú jednoduché a rýchle občerstvenie pre každého, a to tým najzdravším zdrojom tekutín: priezračne čistou vodou.

Výrobky Sanela majú odolnú konštrukciu a poskytujú široké využitie. Sanela Antikorové pitné fontánky môžete umiestniť do škôl, škôlok, na úrady, do športových centier aj do kancelárskych komplexov.

hore