STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Grohe Digital®

Intuitívne digitálne technológie na dosah ruky.

Sme presvedčení, že technológia má uľahčovať život a odľahčovať starosti každodenného života. Technológia GROHE Gigital® umožňuje zahájiť sprchovanie či kúpanie prostým stiskom tlačidla.

Technológia GROHE Gigital® vnáša do kúpeľne jednoduchosť. Intuitívne ikony umožňujú užívateľovi ľahko naprogramovať svoje obľúbené kombinácie teploty vody, intenzity prúdu a dĺžky trvania. Vytvorte si osobný program sprchovania na mieru a spustite ho prostým dotykom prstu.

Jednoduchá, praktická a diskrétna – technológia GROHE Gigital® využíva najnovších bezdrôtových technológií a prináša moderný, digitálny prístup k sprchovaniu.

Tlačidlá na digitálnom ovládači slúžia k spusteniu či zastaveniu prúdu vody a nastaveniu teploty, zatiaľ čo vonkajšie otočné koliesko umožňuje presne ovládať tlak vody. Kruhový LED indikátor okamžite znázorňuje teplotu vody a poskytuje vizuálnu spätnú väzbu. Pohodlie a komfort umocňuje možnosť spustiť sprchu ešte pred vstupom do sprchového kútu, takže teplota vody dosiahne vopred požadovanej úrovne. Taktiež možno nastaviť, či sa spustí hlavová, ručná alebo niektorá z bočných spŕch ako prvá.

Jednoduchšie to už nejde.Ovládač GROHE Digital®

Tlačidlom zapnete/vypnete prúd vody.

 

Intenzitu prúdu vody nastavíte otáčaním vonkajšieho otočného kolieska.

Tlačidlom mínus (-) znížite teplotu vody.

 

Tlačidlom plus (+) zvýšite teplotu vody.

Poraďte sa s odborníkom