STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Zehnder ComfoAir

Kompaktné decentrálne vetracie jednotky radu ComfoAir sú určené pre jedno či dvojizbové byty a prinesú komfortnú klímu do vášho domova. Značka Zehnder dokazuje, že je úplnou technologickou špičkou v rekuperácii, teda vetraní so spätným získavaním tepla. Vetracie jednotky ComfoAir disponujú entalpickým polymérovým výmenníkom, ktorý zaistí optimálnu vlhkosť v interiéri nielen v teplých mesiacoch, ale veľmi dobre si poradí aj v zimnom období. Navyše vás príjemne prekvapia ich skvelé tepelno a zvukovo izolačné parametre.
Filtrovat produkty

Produkty v sérii ComfoAir

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 959 položiek a 71 102 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky navyše kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.