Preskočiť na hlavný obsah

Bette

Bette

Bette je nemecká rodinná spoločnosť, ktorá patrí medzi najvýznamnejších európskych špecialistov na sanitárnu techniku z tradičných materiálov ako je smalt, titán a sklo. Táto spoločnosť sa od roku 1952 zaoberá výrobou prémiových kúpeľňových produktov so zameraním na design, nemeckú kvalitu a mimoriadne remeselné spracovanie. To všetko s ohľadom na inovácie, bezpečnosť a ekológiu. Aby bola zaistená maximálna kvalita, sú všetky produkty vyrábané v sídle firmy, v Delbrücku.

V širokom portfóliu značky Bette nájdete exkluzívne vane, kúpeľňový nábytok, sprchové vaničky, sklenené sprchové zásteny vyrobené na mieru, umývadlá a ďalšie kúpeľňové vybavenie. Vďaka pestrej ponuke sortimentu, farieb a rozmerov vytvára značka Bette inšpiratívny priestor pre každý štýl kúpeľne.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore