Preskočiť na hlavný obsah

Bette

Bette

Bette je nemecká rodinná spoločnosť, ktorá patrí medzi najvýznamnejších európskych špecialistov na sanitárnu techniku z tradičných materiálov ako je smalt, titán a sklo. Táto spoločnosť sa od roku 1952 zaoberá výrobou prémiových kúpeľňových produktov so zameraním na design, nemeckú kvalitu a mimoriadne remeselné spracovanie. To všetko s ohľadom na inovácie, bezpečnosť a ekológiu. Aby bola zaistená maximálna kvalita, sú všetky produkty vyrábané v sídle firmy, v Delbrücku.

V širokom portfóliu značky Bette nájdete exkluzívne vane, kúpeľňový nábytok, sprchové vaničky, sklenené sprchové zásteny vyrobené na mieru, umývadlá a ďalšie kúpeľňové vybavenie. Vďaka pestrej ponuke sortimentu, farieb a rozmerov vytvára značka Bette inšpiratívny priestor pre každý štýl kúpeľne.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 12.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore