Preskočiť na hlavný obsah

O nás

 -

V roku 2009 by ste nás spočítali na prstoch jednej ruky. S veľkým očakávaním sme sa vrhli po hlave do práce a venovali jej každú voľnú chvíľku – po nociach, o víkendoch aj sviatkoch sme vyriaďovali vaše požiadavky, balili tovar k expedícii a radili vám s výberom vhodného vybavenia do kúpeľne a kuchyne. Spoločnosť sme založili od nuly a niekoľko rokov sme jej venovali všetok svoj voľný čas. Ale neľutujeme toho, pretože naša snaha sa vyplatila!

Naša „rodina“ sa postupne rozrástla a rastie neustále ďalej, rovnako ako naše sídlo a logistické centrá. Pracujeme na sebe – vzdelávame sa, školíme sa, rozvíjame sa a modernizujeme. Veríme len prevereným renomovaným svetovým aj českým značkám a spoločne s nimi sa už niekoľko rokov snažíme vykúzliť spokojné rána v každej kúpeľni. V našej ponuke nájdete naozaj rozmanitý výber sanitárnej keramiky, vodovodných batérií, sprchových kútov, kúpeľňového nábytku, zrkadiel aj kúpeľňových doplnkov.

Kúpeľne však nie sú jedinou našou devízou, myslíme aj na vaše kuchyne a samozrejme zdravie. Ponúkame kvalitné kuchynské drezy a moderné aj klasické kuchynské batérie obľúbených značiek ako je Franke, Blanco, Grohe Hansgrohe. Zamerali sme sa na dostupnú domácu filtráciu vody.

Vieme, že kvalita je dôležitá, preto si našich dodávateľov starostlivo vyberáme rovnako ako svojich kolegov. Sledujeme novinky a trendy, pravidelne sa školíme, a preto svojim zákazníkom vieme poradiť s výberom vhodného produktu.

Odmenou nám sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú a nechávajú sa inšpirovať. Za ich spokojnosť sme získali od Heuréky zlatý certifikát Ocenené zákazníkmi a niekoľko ocenení v každoročnej súťaži ShopRoku.

Chcete sa dozvedieť o novinkách a akciách ako prvý? Nenechajte si ujsť zaslanie nášho newsletteru.

Načerpajte inšpiráciu, nechajte si poradiť alebo skúmajte nové kúpeľňové a kuchynské trendy aj pomocou našich sociálnych sietí. Nájdete nás na Facebooku, Instagramu a novo aj na Pinterestu.

hore