STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Overené zákazníkmi

99% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu
  • Rýchle a bezproblémové vybavenie objednávky.
overený zákazník před 2 dny
  • Tovar bol doručený do 24 hodín od objednania. Krásne zabalený, bez šance poškodiť sa.
overený zákazník před 2 dny
  • Rýchle doručenie
overený zákazník před 6 dny

PF 2020

O nás

Showroom STYLE PLUS LitomyšlV roku 2009 by ste nás spočítali na prstoch jednej ruky. S veľkým očakávaním sme sa vrhli po hlave do práce a venovali jej každú voľnú chvíľu - po nociach, o víkendoch i sviatkoch sme balili a pripravovali k expedícií vybavenie do kúpeľne a kuchyne. Niekoľko rokov sme si nestihli ani uvedomiť, že vlastne žiadny voľný čas nemáme.

Naša snaha sa vyplatila. Za tisíce spokojných zákazníkov sme získali od Heuréky zlatý certifikát Ocenené zákazníkmi. Neustále rastieme, vyvíjame sa a pracujeme na sobe – investujeme do IT technologií, presťahovali sme sa do nového sídla a hlavne vybudovali showroom, v ktorom vám prezentujeme najlepšie produkty zo sanitárnej techniky, ktoré trh pomúka.

Páčia sa nám totiž krásne veci a chceme, aby ste sa z nich radovali i vy. Máme plné sklady kvalitných drezových, umývadlových, sprchových i vanových batérií, horných i ručných spŕch, umývadiel, ván, toaliet a ďalších produktov. Vieme, že sa dá v kúpeľni kúzliť, a veríme len prevereným a renomovaným svetovým značkám.

Nič skrátka nepredstierame. Nenosíme kravaty, vo firme si všetci tykáme a kolegov často nemeníme. Vždy nás poteší, keď počujeme, že ste s nami spokojní, a pre každého máme v rukáve schovanú dobrú radu. Nebojte sa nás preto osloviť. Vieme, že sanitárna technika nie je jednoduchý odbor.

Značky, ktorým veríme:

Chcete se o nás a o našej práci dozvedieť ešte viac? Sledujte nás na Facebooku a nenechajte si ujsť ani zasielanie newsletteru.