STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, v pondelok 28.09.2020 je firma z dôvodu štátneho sviatku uzatvorená. V utorok 29.09.2020 bude prevádzka firmy opäť obnovená podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Overené zákazníkmi

97% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu
  • Veľmi rýchle dodanie a riešenie poškodeného tovaru
  • Výmena a doručenie v ešte rovnaký týždeň
  • Mohli by lepšie baliť svoje výrobky aby k takýmto poškodeniam nedošlo
overený zákazník před 8 hodinami
  • Rýchle dodanie
overený zákazník před 3 dny

Celková spokojnosť.

  • Široký výber
  • Priaznivejšie ceny v porovnani s konkurenciou
overený zákazník před 4 dny

O nás

Showroom STYLE PLUS LitomyšlV roku 2009 by ste nás spočítali na prstoch jednej ruky. S veľkým očakávaním sme sa vrhli po hlave do práce a venovali jej každú voľnú chvíľu - po nociach, o víkendoch i sviatkoch sme balili a pripravovali k expedícií vybavenie do kúpeľne a kuchyne. Niekoľko rokov sme si nestihli ani uvedomiť, že vlastne žiadny voľný čas nemáme.

Naša snaha sa vyplatila. Za tisíce spokojných zákazníkov sme získali od Heuréky zlatý certifikát Ocenené zákazníkmi. Neustále rastieme, vyvíjame sa a pracujeme na sebe – investujeme do IT technológií, presťahovali sme sa do nového sídla a rozšírili sme naše logistické centrá.

Páčia sa nám totiž krásne veci a chceme, aby ste sa z nich radovali i vy. Máme plné sklady kvalitných drezových, umývadlových, sprchových i vaňových batérií, horných i ručných spŕch, umývadiel, vaní, toaliet a ďalších produktov. Vieme, že sa dá v kúpeľni kúzliť, a veríme len prevereným a renomovaným svetovým značkám.

Nič skrátka nepredstierame. Nenosíme kravaty, vo firme si všetci tykáme a kolegov často nemeníme. Vždy nás poteší, keď počujeme, že ste s nami spokojní, a pre každého máme v rukáve schovanú dobrú radu. Nebojte sa nás preto osloviť. Vieme, že sanitárna technika nie je jednoduchý odbor.

Značky, ktorým veríme:

Chcete sa o nás a o našej práci dozvedieť ešte viac? Sledujte nás na Facebooku a nenechajte si ujsť ani zasielanie newsletteru.