STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, z dôvodu karanténnych opatrení, ku ktorým pristúpili naši prepravní partneri, sú dočasne zrušené platby na dobierku. Berte, prosím, tiež na vedomie, že môže dochádzať k oneskoreniu termínov dodania vašej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Overené zákazníkmi

97% našich zákazníkov nás ďalej odporúča pečiatka obchodu

široký sortiment, dobré ceny, rýchle dodanie tovaru, úslužní predajcovia.

  • Milí, ochotní, ústretoví predajcovia, dostal som aj možnosť doobjednať tovar po zadaní objednávky
  • nemám nevýhodu
overený zákazník před 5 hodinami

ok.

overený zákazník před 8 hodinami

Dostupnosť produktov a rýchlosť dodania.

overený zákazník před 10 hodinami

O nás

Showroom STYLE PLUS LitomyšlV roku 2009 by ste nás spočítali na prstoch jednej ruky. S veľkým očakávaním sme sa vrhli po hlave do práce a venovali jej každú voľnú chvíľu - po nociach, o víkendoch i sviatkoch sme balili a pripravovali k expedícií vybavenie do kúpeľne a kuchyne. Niekoľko rokov sme si nestihli ani uvedomiť, že vlastne žiadny voľný čas nemáme.

Naša snaha sa vyplatila. Za tisíce spokojných zákazníkov sme získali od Heuréky zlatý certifikát Ocenené zákazníkmi. Neustále rastieme, vyvíjame sa a pracujeme na sobe – investujeme do IT technologií, presťahovali sme sa do nového sídla a hlavne vybudovali showroom, v ktorom vám prezentujeme najlepšie produkty zo sanitárnej techniky, ktoré trh pomúka.

Páčia sa nám totiž krásne veci a chceme, aby ste sa z nich radovali i vy. Máme plné sklady kvalitných drezových, umývadlových, sprchových i vanových batérií, horných i ručných spŕch, umývadiel, ván, toaliet a ďalších produktov. Vieme, že sa dá v kúpeľni kúzliť, a veríme len prevereným a renomovaným svetovým značkám.

Nič skrátka nepredstierame. Nenosíme kravaty, vo firme si všetci tykáme a kolegov často nemeníme. Vždy nás poteší, keď počujeme, že ste s nami spokojní, a pre každého máme v rukáve schovanú dobrú radu. Nebojte sa nás preto osloviť. Vieme, že sanitárna technika nie je jednoduchý odbor.

Značky, ktorým veríme:

Chcete se o nás a o našej práci dozvedieť ešte viac? Sledujte nás na Facebooku a nenechajte si ujsť ani zasielanie newsletteru.