Preskočiť na hlavný obsah

Blanco

Blanco

O značke Blanco

blanco blanco drezyBlanco je popredným svetovým výrobcom kuchynských batérií a kvalitných drezov. Vyrába ich z poctivých materiálov, ako sú nerezová oceľ, Silgranit a keramika. Dôraz kladie predovšetkým na kvalitné spracovanie, použitie inovatívnych materiálov a pestrý výber farieb. Z pôvodne rodinnej firmy, ktorú založil v roku 1925 Heinrich Blanc sa počas 100 rokov vyvinula spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu nerezového zariadenia do hotelov a reštaurácií. Firma Blanco patrí do rodinného holdingu BLANC & FISCHER. Skupina BLANCO dosiahla v roku 2022 konsolidovaný ročný obrat 493 miliónov Eur a ku koncu roka mala celosvetovo 1 587 zamestnancov (na plný úväzok), z toho 1 085 v Nemecku a 502 v medzinárodných pobočkách.

Jej pobočky nájdete po celom svete – napríklad v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe, Afrike, Ázii aj Austrálii. Spoločne s firmami E.G.O., BLANCO Professional, DEFENDI a Arpa tvoria rodinný holding BLANC & FISCHER.
 

Hodnoty značky Blanco

Vysoké nároky

Blanco si uvedomuje, že žiadna iná časť kuchyne nie je namáhaná toľko ako práve kuchynský drez. Preto si sama od seba stanovuje vysoké nároky a ciele, aby boli výrobky precízne a excelentné.

Kvalita

Kvalita je základným stavebným kameňom filozofie tejto značky. Svoju pozornosť zameriava predovšetkým na materiál a kvalitu spracovania. Žiadny drez nikdy neopustí výrobu bez finálnej kontroly akosti. U kuchynských batérií vyberá Blanco starostlivo materiály, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou.

Design

Kľúčovým prvkom úspechu značky Blanco je design premyslený do posledného detailu. Základ designových konceptov tvoria rozsiahle analýzy súčasných trendov, štúdie medzinárodných návykov v oblasti bývania a života a neustály dialóg so zákazníkmi. Vznikajú tak moderné designové výrobky, ktoré v sebe snúbia funkčnosť, komfort a estetiku.

Inovace

Blanco neustále vyvíja nové produkty a uvádza na trh novinky, pretože si uvedomuje, že jedine tak si môže udržať silnú pozíciu na trhu. Svoje produkty vylepšuje aj v tých najmenších detailoch. Na prvý pohlaď ich možno nespoznáte, ale v priebehu užívania veľmi oceníte.

granitový drez Blanconerezový drez blancokeramický drez blanco

 

Získané designové ocenenia

Designéri spoločnosti Blanco hľadajú stále nové a nové riešenia, ako vám život v kuchyni uľahčiť. Opakovane za ne žne úspechy a získava prestížne medzinárodné ocenenia – v roku 2018 napríklad Reddot award 2018 – Najlepší z najlepších.

Designéri Blanco

Krásny a nadčasový design je pre značku Blanco prioritou. Svoje sily preto spojila so svetovo známou designérkou Marilyn Russell.

Marilyn Russell

Marilyn Russell je zakladateľkou designovej firmy Design Magnifique so sídlom na Floride. Po absolvovaní bakalárskeho štúdia interiérového designu si založila vlastnú designovú firmu so špecializáciou na komerčný a rezidenčný design. Je poprednou designérkou značky Blanco.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore