Inšpirácia

 • Kúpeľňové trendy roku 2021

  Kúpeľňové trendy roku 2021

  Moderné kúpeľne už nie sú len miestom rýchlej hygieny, ale tiež miestom relaxácie a odpočinku. Éra jednoduchého designu je ta tam. Poďte sa spoločne s nami pozrieť, aké farby dominujú moderným kúpeľniam, a čo je podľa bytových designérov v tomto roku trendy.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Veľký nezávislý test spŕch alebo Vyskúšali sme za vás!

  Veľký nezávislý test spŕch alebo Vyskúšali sme za vás!

  Dali sme si tú prácu a vyskúšali za vás 7 typov ručných spŕch z dielní svetových renomovaných značiek Grohe a Hansgrohe. Prečítajte si recenzie nášho unikátneho a veľkého nezávislého testu spŕch, ktorý uskutočnila za e-shop Sanitino.sk naša blogerka Helena. Ktorá ručná sprcha ju nechala chladnou a z ktorej bola absolútne nadšená?

  ČÍTAŤ VIAC
 • Kuchynský drez, u ktorého budete radi

  Kuchynský drez, u ktorého budete radi

  Predstavujeme vám ďalšiu novinku od značky Grohe – kompozitné drezy. Majú elegantný a nadčasový design, sú vyrobené z kvalitných a tvrdých materiálov, odolajú teplotám vyšším než 200 °C a ich súčasťou je integrovaný odkvapkávač či automatický odtok. S týmito drezmi vás bude práca v kuchyni baviť.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Inštalačné systémy nahrádzajú ťažkopádne umývadlá a skrývajú WC nádržky

  Inštalačné systémy nahrádzajú ťažkopádne umývadlá a skrývajú WC nádržky

  Inštalačné systémy sú dôležitou súčasťou stavby domu alebo jeho rekonštrukcie. Využijete ich ale i v byte panelového domu. Nahrádzajú ťažkopádne umývadlá, skrývajú nevzhľadné nádržky na vodu a tesné spoje pôvodných WC, za ktorými sa často usadzovali nečistoty. Veľkú i malú kúpeľňu premenia v elegantnú a modernú miestnosť, ktorú budete radi...

  ČÍTAŤ VIAC
hore