Preskočiť na hlavný obsah

Doprava

Naším cieľom je, aby ste od nás tovar dostali v poriadku a včas. Vynikáme preto veľkou skladovou zásobou, ktorú neustále rozširujeme a spolupracujeme s preverenými prepravnými spoločnosťami.


Termíny expedície

Tovar skladom

Ak si objednáte tovar skladom, expedujeme ho do 2 pracovných dní odo dňa, kedy vám e-mailom potvrdíme objednávku. 

Neskladový tovar

Tovar, ktorý nemáme skladom, zasielame podľa dodacích termínov našich dodávateľov. Dostupnosť vždy uvádzame v detailoch produktov.

Potrebujete zistiť predpokládaný termín dodania tovaru? Obráťte sa na našich odborníkov.

Ak si objednáte v rámci jednej objednávky viac druhov tovaru, pri ktorých sú uvedené rozličné dodacie lehoty, expedujeme celú objednávku v rámci jednej zásielky. Dodanie sa preto vždy odvíja od tovaru s najdlhšou dodacou lehotou.


Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS, ktoré rozváža rozmerné balíky a palety.

Prepravná spoločnosť SPS

 • Denné doručenie 
  Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hodín. V prípade, že prvý pokus o doručenie nie je úspešný, doručuje sa zásielka automaticky ďalší pracovný deň. Pokiaľ ani na druhý pokus nie je zásielka doručená, automaticky je uložená na najbližšom depe prepravnej spoločnosti na dobu 7 dní. Tu si ju môžete po predchádzajúcej dohode vyzdvihnúť alebo si dohodnúť iný spôsob doručenia. O všetkom ste informovaný prostredníctvom SMS a e-mailu.

Prepravná spoločnosť GLS

 • Denné doručenie 
  Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hodín. Ak vás kuriér nezastihne na danej adrese, budete si môcť nastavit nové doručenie alebo presmerovanie na výdajné miesto GLS.

Prepravná spoločnosť GEIS

 • GEIS - Denné doručenie 
  Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hodín. Telefonické avízo prebieha v deň doručenia na doručujúcu pobočku, doručuje sa podľa dohody s príjemcom. V deň doručenia ešte šofér príjemcovi volá.  

Prepravná spoločnosť Toptrans

 • Toptrans - Denné doručenie 
  Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hodín. V prípade nezastihnutia na uvedenej adrese v deň doručenia bude zásielka doručovaná nasledujúci pracovný deň a potom bude uložená na najbližšom depe k vyzdvihnutiu.

Doplnkové služby, ktoré je možné objednať:

 • Toptrans - Toptime 
  Ide o nadštandardnú službu s doručením dopoludnia do 11:00 hodín nasledujúci pracovný deň od odoslania tovaru. Táto služba je s príplatkom 20 EUR s DPH.
   
 • Toptrans - Top-privat 
  Ide o nadštandardnú službu s večerným doručením od 16:00 – 20:00 hodín nasledujúci pracovný deň od odoslania tovaru. Táto služba je s príplatkom 20 EUR s DPH a je možná len v mieste depa spoločnosti Toptrans.
   
 • Toptrans - Top Comfort 
  Oceníte napríklad v prípade, že potrebujete pomôcť vyniesť zásielku na poschodie a nikto nie je nablízku. Podmienkou je vaša aktívna spolupráca s pracovníkom spoločnosti Toptrans. Hmotnosť zásielky je max. 80 kg. Táto služba je s príplatkom 20 EUR s DPH.
   
 • Toptrans - Top Comfort plus (len v mieste depa Toptrans – Bratislava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice) 
  Ide o nadštandardnú službu s kompletným servisom. Dvojčlenná posádka prepravnej spoločnosti vám tovar donesie, kamkoľvek si poviete, bez vašej asistencie. Navyše tovar vybalí a prebytočný obalový materiál odvezie. Súčasťou služby nie je zapojenie a inštalácia zakúpeného zboží. Hmotnosť zásielky je max. 100 kg. Táto služba je s príplatkom 84 EUR s DPH.

 

Všetky doplnkové služby sú účtované samostatne a je nutné si o ne dopredu požiadať. Po odoslaní tovaru už nie je možné si túto službu doobjednať.

Máte o tieto doplnkové služby záujem? Napíšte názov služby do poznámky objednávky alebo na e-mail info@sanitino.sk.

Ceny prepravného platí od 1.11.2022.

Prevádzkovateľ internetového obchodu Sanitino.sk si vyhradzuje právo upravovať cenu dopravy podľa prípadných zmien cenníku prepravnej služby.

hore