Preskočiť na hlavný obsah

Blog

 • Black Friday 2023

  Black Friday 2023

  Akcia BLACK FRIDAY! Od 13.11. až do 3.12. si môžete vybrať z nášho širokého sortimentu a získať zľavu až 15 %. Zadajte v košíku zľavový kód BF5SK, BF10SK alebo BF15SK a ušetrite.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Kúpeľňové doplnky Keuco: Estetický design a funkčnosť

  Kúpeľňové doplnky Keuco: Estetický design a funkčnosť

  Kúpeľňa je nielen miestom pre hygienu, ale aj pre relaxáciu. Pre ideálnu kombináciu estetiky a funkčnosti vo vašej kúpeľni sú kúpeľňové doplnky značky Keuco skvelou voľbou. Keuco je prestížna nemecká značka, ktorá pôsobí na trhu sanitárnej techniky od roku 1953. S výrobnými závodmi v Nemecku ponúka Keuco široký sortiment produktov, vrátane vodovodných batérií, zrkadiel, kúpeľňového nábytku alebo kúpeľňových doplnkov. Produkty značky sa vyznačujú vysokou kvalitou a designom, a ich cieľom je premeniť kúpeľňu v pohodlný priestor pre odpočinok. 

  ČÍTAŤ VIAC
 • Vybavenie dielne alebo čo by nemalo v žiadnej dielni chýbať

  Vybavenie dielne alebo čo by nemalo v žiadnej dielni chýbať

  Niekto svoju dielňu vrátane vybavenia zdedí po otcovi či dedovi, iný si ju musí vytvoriť z gruntu sám. Pre mnohých je dielňa vysnívaným miestom, kde nejde len o vytváranie a opravovanie vecí, ale tiež o relaxáciu a duševnú hygienu. Zvuk píly alebo vŕtačky pôsobí lepšie než relaxačné CD indických mudrcov sľubujúce otvorenie srdcových čakier. Len je potrebné s nástrojmi zachádzať šikovne, aby ste nenašli cestu do vnútra vášho tela trochu iných spôsobom, pomerne bolestivým.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Kuchyňa v paneláku

  Kuchyňa v paneláku

  Kuchyňa je spravidla najobývanejším a najzaťaženejším miestom v domácnosti. Preto jej zariaďovaniu venujeme veľa pozornosti. Ale ako na to, keď bojujete s nedostatkom priestoru, ako napríklad u malej kuchyne v paneláku? 
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Zazimovanie záhrady a ošetrenie nábytku pred zimou

  Zazimovanie záhrady a ošetrenie nábytku pred zimou

  Ak máte k dispozícii vonkajšie elektrické spotrebiče, môžete si sezónu posedenia na záhrade pekne predĺžiť. Ale okolo októbra a novembra už naozaj nevládne vľúdne počasie a je nutné pripraviť záhradu na zimu. Prichádza obdobie mrazu, inverzie, plieskaníc, snehu, dažďa a blata. A to všetko škodí vášmu trávniku aj záhradného nábytku. Preto sme pripravili článok, kde popíšeme ako na zazimovanie záhrady, konkrétne ako zazimovať trávnik a ako ošetriť drevený záhradný nábytok.  

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vysoko umiestniť sprchovú batériu

  Ako vysoko umiestniť sprchovú batériu

  Plánovanie usporiadania bytu či domu začína omnoho skôr, než dôjde k prvej stavebnej aktivite. Určité veci totiž z väčšej časti fungujú pod povrchom. A bez poctivej prípravy sa dočkáme len nemilých prekvapení a viacnákladov. Jednou z tém je aj výška sprchovej batérie. Aká je optimálna?  

  ČÍTAŤ VIAC
 • Starostlivosť o trávnik na jeseň: základné tipy a triky

  Starostlivosť o trávnik na jeseň: základné tipy a triky

  Na konci leta vyzerá trávnik trošku zúbožene. Horúce a spravidla suché slovenské leto nie je pre zelený povrch našej záhrady najpriaznivejším obdobím. Okrem vplyvu slniečka sa na podobe trávnika podpisuje aj to, že cez leto sa po ňom stúpalo vo veľkom – časté grilovačky, návštevy priateľov a detské hry k letu neodmysliteľne patria, ale pre trávnik je to záťaž.

  ČÍTAŤ VIAC
hore