Preskočiť na hlavný obsah

Blog

 • Renovácia kúpeľne s ohľadom na rozpočet

  Renovácia kúpeľne s ohľadom na rozpočet

  Úloha kúpeľne v domácnosti je jasná - je to oáza pokoja, kam chodíme nielen za osobnou hygienou, ale aj za relaxáciou. S touto víziou sa nezlučuje stará kúpeľňa so špinavou vaňou, poruchovou sprchou a obitým umývadlom. Preto je na mieste rekonštrukcia. Ako by ale mala nová kúpeľňa vyzerať?

  ČÍTAŤ VIAC
 • Vytvorme spoločne Slovensko bez plastov s GROHE Blue

  Vytvorme spoločne Slovensko bez plastov s GROHE Blue

  Premýšľali ste niekedy, koľko vody sa spotrebuje na 1 fľašu balenej vody? Zaujíma vás, aký je životný cyklus vody v PET fľaši, než sa dostane k vám domov? Udržateľnosť je v poslednej dobe veľmi skloňovaným pojmom. Nie je divu! Voda je našou životne dôležitou súčasťou. Bez nej by sme neprežili ani týždeň a preto je nutné ju chrániť. Pozrite sa, ako sa môžete zapojiť aj vy!

  ČÍTAŤ VIAC
 • Správne umývanie rúk v 5 krokoch

  Správne umývanie rúk v 5 krokoch

  Ako dôkladne si umývate ruky? Venujete tejto činnosti dostatok času alebo si ruky len opláchnete vodou? Umývanie rúk sa zdá byť jednoduché až banálne. Môžeme si umývať ruky aj niekoľkokrát za deň, ale ak nepoznáme správnu metodiku, neznamená to ochranu pred infekčnými chorobami. Máme pre vás podrobný návod, ktorý vás hygienou rúk prevedie krok za krokom.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako na montáž umývadlovej batérie

  Ako na montáž umývadlovej batérie

  Chcete ušetriť za inštalatéra a namontovať si umývadlovú batériu doma? Potrebujete vymeniť pretekajúcu batériu a neviete, ako na to? Hoci by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že ide o nadľudský výkon, nie je to tak. Pripravili sme pre vás návod, ako ľahko nainštalovať umývadlovú batériu svojpomocne.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vybrať záchod

  Ako vybrať záchod

  • 24. 9. 2021

  Toaleta je jednou z najdôležitejších súčastí nášho domova, preto by ste sa jej výberu mali venovať obzvlášť starostlivo. Správne vybraný záchod šetrí vodu, je nenáročný na údržbu a svojim užívateľom dopraje potrebný komfort. S nevhodne vybranou toaletou sa naopak úroveň vášho bývania výrazne zhorší. Poďte sa pozrieť, ako vybrať záchod a na čo si dať pri jeho nákupe pozor.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Inšpirácia modernej kúpeľne v paneláku

  Inšpirácia modernej kúpeľne v paneláku

  Panelákové kúpeľne bývajú spravidla najmenšou miestnosťou v domácnosti. Hoci tu hovoríme len o pár metroch štvorcových, nie je potrebné zúfať. Aj malý priestor môžete zariadiť moderne, funkčne a útulne bez toho, aby pôsobil stiesneným dojmom. Poradíme vám, ako vyčarovať kúpeľňu snov aj na miniatúrnom priestore!

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vyčistiť kúpeľňu do 30 minút

  Ako vyčistiť kúpeľňu do 30 minút

  Upratovanie v kúpeľni patrí medzi nepríjemné povinnosti, ku ktorým sa nehlási takmer nikto dobrovoľne. Napriek tomu nie je možné sa mu vyhnúť. Pripravili sme pre vás pár tipov, vďaka ktorým bude upratovanie vašej kúpeľne efektívne a ušetrí vám čas

  ČÍTAŤ VIAC
hore