Preskočiť na hlavný obsah

Blog

 • RAVAK - Čierna v kúpeľni

  RAVAK - Čierna v kúpeľni

  Čierna farba si získava čím ďalej väčšiu obľubu. Nie je sa čomu diviť. Prinášajú neopozeraný, nadčasový štýl, eleganciu a určitý punc sebavedomia. Čierny rad sanitárneho vybavenia RAVAK nenecháva nič náhode a vedľa týchto pocitových parametrov prináša aj skvelé parametre technické a designové, ktoré podporuje modernými technológiami. Poďme sa na niektoré produkty pozrieť zblízka.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Čím (ne)čistiť vodovodné batérie

  Čím (ne)čistiť vodovodné batérie

  Na novú kúpeľňu je radosť sa pozerať. Všetko sa leskne a žiari. Ako si tento zážitok uchovať čo najdlhšiu dobu? A ako zároveň podporiť dlhodobo bezproblémovú funkčnosť vybavenia? Základom je pravidelná a citlivá starostlivosť. A pretože vodovodné batérie patria v domácnosti medzi najvyťaženejšie, poďme si zhrnúť, čo uvítajú a čo im naopak uškodí.

   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Kúpeľňové trendy 2023

  Kúpeľňové trendy 2023

  Staré je za nami a nové tvoríme. Práve takú energiu nesie vstup do nového roku. Aké trendy nás čakajú na poli sanitárneho vybavenia? Do akého štýlu sa oblečú kúpeľne v roku 2023? Skúsme si trendy pre rok 2023 predstaviť.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Slávnostné recepty: oslávte Silvester štýlovo!

  Slávnostné recepty: oslávte Silvester štýlovo!

  Pre niekoho je Silvester len číslo v kalendári, pre iného štartovný mostík k novým dobrodružstvám. Či už ste zástancom veľkých osláv alebo komorného stretnutia s rodinou, vedzte, že občerstvenie sa hodí vždy. Skúste to tento rok vo veľkom štýle a to bez toho, aby ste zruinovali svoj rodinný rozpočet.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako jednoducho nainštalovať bidet?

  Ako jednoducho nainštalovať bidet?

  Bidety v poslednej dobe získavajú na popularite. Pozornosť sa na nich výrazne uprela v čase koronavírusovej pandémie, keď ľudia začali klásť väčší dôraz na kvalitnú osobnú hygienu. Bidet garantuje komfortné očistenie intímnych partií po použití WC, navyše funguje ako prevencia proti nepríjemným ochoreniam, medzi ktoré patria aj hemoroidy. S bidetom odpadá potreba neustále doma dopĺňať zásoby toaletného papiera - zaobídete sa bez neho.
   

  ČÍTAŤ VIAC
hore