Blog

 • Vneste do kúpeľne farby s GROHE SPA Colours

  Vneste do kúpeľne farby s GROHE SPA Colours

  Odlíšte sa. Vystúpte z radu a vneste do kúpeľne farebnosť, luxus, originalitu, absolútnu kvalitu a neopozeraný design. GROHE SPA Colours vám to umožní. Farebné varianty vodovodných batérií nie sú pre každého. Vy však môžete patriť k tým, ktorí sa neboja dopriať si pre seba niečo viac. Život je krátky a stojí za to si ho užiť.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Užitočné tipy, ako na úsporu vody v domácnosti

  Užitočné tipy, ako na úsporu vody v domácnosti

  Voda je pre nás samozrejmosťou, ale v dôsledku klimatických zmien môže ísť za pár rokov o nedostatkový tovar. A práve Svetový deň vody, ktorý každoročne pripadá na 22.3., nás má upozorniť na to, že voda nepatrí medzi nevyčerpateľné zdroje. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na užitočné tipy, ako usporiť vodu v domácnosti.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Rekonštrukcia malej kúpeľne v panelovom byte

  Rekonštrukcia malej kúpeľne v panelovom byte

  Rekonštrukcia malej kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá. Čaká vás v najbližšej dobe? Neviete, čím začať? Prečítajte si naše rady a dozviete sa, ako opticky zväčšiť priestor, čo z kúpeľne odstrániť a na čo si dať pri jej zariaďovaní pozor.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Viete, ako správne dezinfikovať domácnosť zasiahnutú koronavírusom?

  Viete, ako správne dezinfikovať domácnosť zasiahnutú koronavírusom?

  Prišli výsledky testov a niektorý z členov vašej rodiny je pozitívny na covid-19? Pre všetkých je to nová situácia a veľakrát je zložité odhadnúť, ako správne udržovať doma čo najbezpečnejšie prostredie a ako sa správne chrániť, aby ste sa nenakazili aj vy. Viete, ako dlho prežije koronavírus na rôznych predmetoch a čo všetko je nutné dezinfikovať?

  ČÍTAŤ VIAC
 • Kúpeľňové trendy roku 2021

  Kúpeľňové trendy roku 2021

  Moderné kúpeľne už nie sú len miestom rýchlej hygieny, ale tiež miestom relaxácie a odpočinku. Éra jednoduchého designu je ta tam. Poďte sa spoločne s nami pozrieť, aké farby dominujú moderným kúpeľniam, a čo je podľa bytových designérov v tomto roku trendy.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vybrať doplnky do kúpeľne

  Ako vybrať doplnky do kúpeľne

  • 1. 1. 2021

  Doplnky do kúpeľne sú praktické a v kúpeľni vytvárajú útulnú atmosféru a pocit pohody. Sú skrátka čerešničkou na torte celej kúpeľne. Ich výber preto nepodceňujte. Napíšte si podrobný zoznam, popremýšľajte o štýle a materiáloch, ktoré sa vám páčia a nezabudnite ani na praktickú stránku vybavenia.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • 10 skvelých dôvodov, prečo si dať studenú sprchu

  10 skvelých dôvodov, prečo si dať studenú sprchu

  Pred koronavírusom aj ďalšími chorobami vás síce stopercentne neochráni, ale telo rozhodne posilní. Studená sprcha je tak prospešná potrebná! Dodá vám mnoho energie aj radosti zo života. Pocítite hrdosť, že ste dokázali vystúpiť z komfortnej zóny. Budete zdravší, krajší a štíhlejší. Pritom nezaplatíte ani o korunu viac ako pri bežnom sprchovaní. Idete do toho? Stačí chvíľku každý deň a zakrátko sa budete cítiť ako úplne iný človek.

  ČÍTAŤ VIAC
hore