Preskočiť na hlavný obsah

Ako vybrať

 • Rôzne typy kúrenia – ako fungujú a aké k nim obstarať príslušenstvo

  Rôzne typy kúrenia – ako fungujú a aké k nim obstarať príslušenstvo

  Moderné vykurovacie telesá, väčšinou používané v kúpeľni, kombinujú funkciu radiátoru a praktického sušiaka na uteráky, prípadne na oblečenie. Dnes sa predávajú v mnohých rôznych variantoch. Líšia sa podľa veľkosti, výkonu a v neposlednom rade tiež podľa designových vyhotovení. Základnými tipmi kúrenia  je elektrické, ústredné a kombinované kúrenie.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vybrať sprchovú hlavicu

  Ako vybrať sprchovú hlavicu

  Sprchovanie je jedným z efektívnych spôsobov relaxácie. Ako vybrať sprchovú hlavicu, ktorá naplní práve vaše očakávanie? Skúsme sa pozrieť, aké možností prinášajú moderné výrobky a na aké parametre sa pri jej výbere zamerať.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vybrať záchod

  Ako vybrať záchod

  Toaleta je jednou z najdôležitejších súčastí nášho domova, preto by ste sa jej výberu mali venovať obzvlášť starostlivo. Správne vybraný záchod šetrí vodu, je nenáročný na údržbu a svojim užívateľom dopraje potrebný komfort. S nevhodne vybranou toaletou sa naopak úroveň vášho bývania výrazne zhorší. Poďte sa pozrieť, ako vybrať záchod a na čo si dať pri jeho nákupe pozor.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vybrať bidetovú spŕšku

  Ako vybrať bidetovú spŕšku

  Existuje niekoľko variant ako doma inštalovať bidet. Okrem samostatne stojacich bidetov a bidetových dosiek, ktoré je možné namontovať na WC, je na výber tiež bidetová spŕška. Je to priestorovo úsporné riešenie, ktoré zaistí náležitú očistu. Nejde len o pocit lepšej hygieny, ale tiež o pevnejšie zdravie. Poradíme vám, ako vybrať bidetovú spŕšku vhodnú pre vašu domácnosť.
   

  ČÍTAŤ VIAC
hore