Preskočiť na hlavný obsah

Ako vybrať

 • Aké svetlo zvoliť do kúpeľne

  Aké svetlo zvoliť do kúpeľne

  Romantické filmy osvetľujú kúpeľňu sviečkami, detektívne príbehy ostrým svetlom, umelecky zamerané scenérie sú zase plné farieb a odleskov. Aké svetlo do kúpeľne zvoliť v bežnom živote, aby ste sa tu cítili príjemne a zároveň videli na všetko potrebné?
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako vybrať ventilátor do kúpeľne

  Ako vybrať ventilátor do kúpeľne

  Plesne majú dopad nielen na vzhľad interiéru, ale predovšetkým na naše zdravie, preto by sme ich nemali brať na ľahkú váhu. Najviac sa plesniam darí v kúpeľniach a to kvôli nadmernej vlhkosti. Tá sa dá výrazne znížiť kúpeľňovým ventilátorom. Ako vybrať ten správny?

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako zariadiť funkčnú toaletu?

  Ako zariadiť funkčnú toaletu?

  V jednej staršej českej pesničke spevák popisuje raj ako miesto, kde sú pekné stromy a čisté záchody. Toaleta je v rámci domácnosti prehliadanou miestnosťou, ale všetci vieme, ako nám dokáže pobyt v niekoho byte alebo dome pokaziť návšteva WC, ktoré zle funguje alebo kde sa necítime dobre. Prinášame článok na tému, ako zariadiť funkčnú toaletu. Najskôr si popíšeme, ako vlastne má vyzerať funkčná toaleta z hľadiska noriem. Potom porovnáme dva základné typy WC - kombi a závesné. Následne popíšeme typy inštalácií, zastavíme sa pri splachovaní a pri montáži WC dosky a nakoniec spomenieme aj niekoľko doplnkov, ktoré by na skutočne komfortnej toalete nemali chýbať.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Rôzne typy kúrenia – ako fungujú a aké k nim obstarať príslušenstvo

  Rôzne typy kúrenia – ako fungujú a aké k nim obstarať príslušenstvo

  Moderné vykurovacie telesá, väčšinou používané v kúpeľni, kombinujú funkciu radiátoru a praktického sušiaka na uteráky, prípadne na oblečenie. Dnes sa predávajú v mnohých rôznych variantoch. Líšia sa podľa veľkosti, výkonu a v neposlednom rade tiež podľa designových vyhotovení. Základnými tipmi kúrenia  je elektrické, ústredné a kombinované kúrenie.

  ČÍTAŤ VIAC
hore