Preskočiť na hlavný obsah

Novinky a trendy

 • Villeroy & Boch oslavuje 275. narodeniny!

  Villeroy & Boch oslavuje 275. narodeniny!

  Od porcelánu až po elektronický bidet. Tak by sa jednoducho dala zhrnúť história svetoznámej značky Villeroy & Boch. Jej história je ale omnoho pestrejšia. Poďte sa s nami pozrieť na najzaujímavejšie míľniky značky, ktorá tento rok oslavuje svoje 27. narodeniny!

   

  ČÍTAŤ VIAC
 • GROHE: Aby bola zmena krásna a funkčná

  GROHE: Aby bola zmena krásna a funkčná

  Plánujete rekonštrukciu alebo renováciu? Dostali ste chuť niečo vo svojom domove zmeniť? Chcete svoj domov prispôsobiť novým trendom? Nech už za túžbou po niečom novom stojí čokoľvek, vedzte, že spokojnosť určite nájdete pri spolupráci so značkou GROHE, ktorá má so zmenami hlboké skúsenosti.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • RAVAK - kúpeľňové batérie Espirit

  RAVAK - kúpeľňové batérie Espirit

  Séria kúpeľňových batérií Ravak Espirit sa prvýkrát predstavila svetu v roku 2022 na Designbloku, najväčšej a najnavštevovanejšej prehliadke súčasného designu a módy v strednej Európe. Inštaláciu navrhlo uznávané štúdio Vrtiška & Žák. Návštevníci asi ani len netušili, že to, čo vyzerá ako pôsobivá umelecká inštalácia nabádajúca k interakcii, sa čoskoro stane trvalou súčasťou ponuky obľúbeného tvorcu vybavenia kúpeľní. Inými slovami, že sa krásne kúpeľňové batérie Ravak Espirit čoskoro prenesú z galérie do domácností koncových užívateľov.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • RAVAK - Čierna v kúpeľni

  RAVAK - Čierna v kúpeľni

  Čierna farba si získava čím ďalej väčšiu obľubu. Nie je sa čomu diviť. Prinášajú neopozeraný, nadčasový štýl, eleganciu a určitý punc sebavedomia. Čierny rad sanitárneho vybavenia RAVAK nenecháva nič náhode a vedľa týchto pocitových parametrov prináša aj skvelé parametre technické a designové, ktoré podporuje modernými technológiami. Poďme sa na niektoré produkty pozrieť zblízka.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Sanela: elegantná úspora vody

  Sanela: elegantná úspora vody

  Umývadlové batérie patria medzi najviac zaťažované vybavenie domácnosti. Z hľadiska výdrže a funkčnosti sú na ne preto kladené vysoké nároky. Senzorové batérie Sanela SLU 60 a SLU 60B však idú ďalej. Okrem vysokého užívateľského komfortu a dlhodobej spoľahlivosti ponúkajú významnú úsporu vody.
   

  ČÍTAŤ VIAC
hore