Preskočiť na hlavný obsah

S novými antimikrobiálnymi madlami Sanela nemajú baktérie šancu!

Hľadáte riešenie pre vybavenie verejného alebo súkromného priestoru, kde je kľúčová maximálna hygiena s minimálnou námahou. Vybavte svoje sprchy a toalety jedinečnými vinylovými antimikrobiálnymi madlami od značky Sanela, ktoré zabránia šíreniu baktérií, mikróbov, rias, roztočov a plesní.
 

Vysoká vlhkosť na toaletách av kúpeľniach vytvára optimálne podmienky na vznik a šírenie baktérií, vírusov, ako aj rôznych mikróbov, rias, roztočov a tiež plesní.

Tento problém je obzvlášť viditeľný v miestach, ako sú verejné priestory, ktoré každý deň navštívi veľký počet ľudí. Ďalším miestom s vysokým rizikom sú nemocnice, kde madlá a ďalšie zariadenia často používajú ľudia s obmedzenou mobilitou, akou sú pacienti po operáciách, úrazoch alebo pôrodoch.

Sanela prináša odpoveď na zachovanie udržania vysokého štandardu hygieny, bezpečnosti a pohodlia, a to prostredníctvom svojich nových antimikrobiálnych vinylových madiel, ktoré teraz uvádza na trh.

Unikátna antimikrobiálna technológia

Táto unikátna antimikrobiálna technológia spočíva v aplikácii iónov striebra počas výroby. Tieto ióny striebra narúšajú normálne fungovanie baktérií, zabraňujú ich rozmnožovaniu a vedú k ich úmrtiu, čo umožňuje znížiť množstvo baktérií na povrchu av okolí až o 99,9 %.

Táto unikátna technológia poskytuje ochranu nielen proti bežným baktériám, ale aj proti nebezpečným plesniam a vírusom, vrátane MRSA, Legionella, E. coli, Salmonella, Pseudomonas, Aspergillus niger a vírusu H1N1. Antimikrobiálne madlá Sanela tak poskytujú významnú ochranu pred krížovou kontamináciou.

 

Jednou z ďalších predností používania antimikrobiálnej technológie vo výrobe je jej trvanlivosť. Táto ochrana sa nedá odstrániť ani pri použití čistiacich prostriedkov, čo znamená, že pri upratovaní nemusíte mať obavy o poškodenie antimikrobiálnej vrstvy. Ochranný efekt zostáva zachovaný po celú dobu životnosti výrobku.

Aký je rozdiel medzi antibakteriálnou a antimikrobiálnou technológiou?

Na trhu je k dispozícii mnoho antibakteriálnych produktov, ale antimikrobiálne madlá sa od nich líšia svojou jedinečnosťou. Aké sú hlavné rozdiely?

Zatiaľ čo antibakteriálne ošetrenie sa zameriava iba na zabránenie rastu baktérií na povrchu produktu, antimikrobiálna technológia poskytuje širšiu ochranu, ktorá sa vzťahuje aj na iné mikroorganizmy, ako sú roztoče, vírusy, plesne a riasy, ktoré môžu spôsobovať nepríjemný zápach alebo neestetický vzhľad v kúpeľniach a toaletách . Ide teda o rozšírenú verziu antibakteriálnej ochrany.

Příjemný vinylový povrch

sanela.jpg

 

Iste vás poteší aj vonkajší vinylový povrch, ktorý je nielen odolný, ale aj príjemný na dotyk. Na rozdiel od studených madiel sa vinylový povrch rýchlo prispôsobí teplote vašej ruky, čo poskytuje vyšší komfort pri dotyku.

Štandardné prevedenie madiel je v bielej farbe, ktorá dokonale zapadne do sterilného prostredia nemocníc. Pokiaľ by ste chceli trochu viac farby, môžete si za drobný príplatok vybrať niektorú z ďalších 7 farieb. Okrem bielej je to čierna, svetlo šedá, tmavo šedá, béžová, modrá, tmavo červená a žltá.

Dbáme na bezpečnosť

Vinylové madlá sú vybavené protišmykovým povrchom, čo zvyšuje bezpečnosť, či už sú suché alebo mokré. To uľahčuje vstávanie z toalety, rovnako ako vychádzanie z vane alebo sprchovacieho kúta.

Madlá sú navrhnuté s dôrazom na vysokú nosnosť, dosahujúcu až 150 kilogramov.

Ekologická udržateľnosť

Výroba vinylových madiel zameriava na využitie biokompatibilného materiálu, čo zaisťuje, že sú madlá zdravotne nezávadné a vhodné nielen pre zdravotnícke zariadenia. K ekologickej udržateľnosti prispieva aj použitím maximálneho množstva recyklovaných a recyklovateľných materiálov.

 

 

Súvisiace produkty

hore