Preskočiť na hlavný obsah

Inovatívne toalety Subway 3.0 od Villeroy & Boch

Spoločnosť Villeroy & Boch patrí medzi dlhodobo stabilných lídrov na trhu so sanitárnym vybavením. Svoju pozornosť cieli na vytváranie precíznych výrobkov, ktoré sú schopné naplniť tie najvyššie očakávania náročného zákazníka. Príkladom môžu byť inovatívne WC zo série Subway 3.0.
 

Premyslená záruka krásy a kvality

Toalety série Subway 3.0 sú určené pre všetkých, ktorí milujú kvalitu, spoľahlivosť a zároveň decentný luxus. WC séria Subway 3.0 vám zaručí, že získate ešte oveľa viac. Nadčasové poňatie designu skvele podporí moderné aj klasické kúpeľne. Vďaka svojim čistým líniám táto séria vyžaruje sebavedomie, ktoré je navyše podporené viditeľnou kvalitou spracovania. Bezproblémová prevádzka je zabezpečovaná aj množstvom technológií, ktoré sa využívajú nielen priamo pri výrobe, ale s ich pomocou je zaistený aj vysoký hygienický a užívateľský komfort.

Inovatívne WC Subway 3.0

Silnou stránkou toaliet Subway 3.0 od Villeroy & Boch je práve dôraz na vysoké užívateľské pohodlie a zároveň dôsledná ochrana životného prostredia pri výrobe aj používaní samotnej toalety. Cieľom bolo vytvoriť takú toaletu, ktorá si uchová maximálnu silu a efektivitu spláchnutia, bude schopná udržať vysoký hygienický štandard, ale zároveň výrazne zníži vplyv na životné prostredie. To sa podarilo docieliť nielen moderným spracovaním povrchov, prípadne ešte bezokrajovou konštrukciou, ale aj prostredníctvom novej, patentovanej technológie TwistFlush. K efektu prispieva aj ošetrenie povrchov antibakteriálnou vrstvou (AntiBac), ktorá ešte zintenzívňuje efekt spláchnutia a uľahčuje udržanie čistoty misy a samotnú údržbu.

Viac sily, menej vody

Teaser-SpueltEine_TwistFlush_Packshot_sRGB_reduziert_VUB_F51_312x220@2x.png

Technológia TwistFlush bola vyvinutá, aby zabezpečila dôkladné spláchnutie pri výrazne zníženej spotrebe vody. Využíva efekt intenzívneho, kontrolovaného vodného víru, ktorý nedá šancu nečistotám ani mikroorganizmom. Jediným spláchnutím budete schopní očistiť celý vnútorný povrch toalety, a to aj pri úspornom režime spotreby vody. Týmto počinom sa výrazne znižuje potreba ďalších pomôcok na čistenie toalety alebo dokonca opakované spláchnutie.

Efektu čistenia napomáhajú aj ďalšie podporné technológie. Jednou z nich je aj technológia CeramicPlus, ktorá podporuje mechanickú aj chemickú odolnosť povrchov, pričom zabezpečuje, aby kvapky bezpečne odtiekli bez toho, aby k povrchu priľnuli. Dôležitým počinom je tiež antibakteriálna úprava povrchov využívajúca vlastnosti iónov striebra, ktorá sťažuje uchytenie a rast nežiadúcich mikroorganizmov a má prirodzene dezinfekčný účinok.

Efektívna úspora v číslach

O tom, aká dôležitá technológia TwistFlush je, svedčia aj jednoduché výpočty. Pri zníženej spotrebe vody s technológiou AquaReduct, teda 4,5 l pri maximálnom spláchnutí a 3 l na malé spláchnutie, ušetrí štandardná štvorčlenná rodina až 19 700 litrov vody ročne! Úspory môžu byť ešte vyššie, pokiaľ niektorý z členov domácnosti býva doma častejšie alebo dokonca pracuje z domu. Treba započítať aj výrazne nižšiu spotrebu čistiacich prostriedkov alebo potrebu opakovaného spláchnutia, pretože technológia TwistFlush zanecháva misu čistú obvykle hneď na prvýkrát.

 

Séria Subway 3.0 ponúka oveľa viac

Aby ste mali šancu v kúpeľni vybudovať naozaj nadčasový priestor relaxácie a očisty, ktorý prekoná akýkoľvek trend a zároveň bude bezpečne slúžiť dlhú dobu, je vhodné svoju pozornosť zamerať aj na ostatné produkty série Subway 3.0. Vďaka zjednotenému štýlu aj funkčnej spolupráci jednotlivých prvkov totiž získate skutočne maximum starostlivosti. K dispozícii sú napríklad umývadlá, umývadielka, vane, bidety, vodovodné batérie (v dekoroch chrómu, brúseného niklu, zlaté či čierne), ale aj zrkadlá, kúpeľňové doplnky a kúpeľňový nábytok. Množstvo produktov si môžete zaobstarať aj v premyslených setoch. Doprajte si kvalitu, ktorá časom nestarne.

vb_2.jpg
vana_vb.png
skrinka vb.jpg

Súvisiace produkty

hore