Preskočiť na hlavný obsah

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

O značke Villeroy & Boch

Villeroy & Boch Villeroy Boch WCFrancois Boch a Nicolas Villeroy sa v roku 1748 v Luxembursku rozhodli spojiť svoje sily a založiť spoločnú firmu, ktorá sa od počiatku zameriavala na výrobu kúpeľňového vybavenia a jedálneho porcelánu.

Ich nápad potom korunovali ich deti, presnejšie povedané Eugen Boch a Octavia Villeroy, keď svoj vzťah spečatili manželstvom. Z firmy dvoch spoločníkov sa tak stala firma rodinná.

Villeroy & Boch sa za dobu svojho pôsobenia na trhu stala svetovo preslávenou značkou. Vyrába umývadlá, WC, sprchové kúty, vane, vodovodné batérie aj kúpeľňový nábytok. Je preslávená svojou tradíciou, poctivosťou a kvalitou. Ponúka štýlové výrobky s nevšedným designom.
 

Hodnoty značky Villeroy & Boch

Čo stojí za úspechom značky Villeroy & Boch? Na akých hodnotách si zakladá a čím sa odlišuje od ostatných?

Kvalita

Už od roku 1748 je značka Villeroy & Boch zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Vďaka precíznemu spracovaniu, najmodernejším technológiám a prísnym normám akosti vyrába značka Villeroy & Boch výrobky, ktoré fungujú aj po mnohých rokoch rovnako ako prvý deň.

Výrobky prechádzajú v priebehu výroby viac než 25 kontrolami. Môžete si byť istí, že s každým výrobkom si obstarávate predmet trvalej hodnoty.

Inovácie

Vďaka prepracovanosti do sebamenšieho detailu dokážu inovatívne výrobky značky Villeroy & Boch urobiť z každej minúty v kúpeľni rýdze potešenie.

S novými nápadmi, najmodernejšími technológiami a know-how sa už celé desaťročia darí značke Villeroy & Boch urobiť kúpeľne stále komfortnejšie. Počínajúc príjemnými materiálmi a končiac inovatívnym designom. V sortimente tejto značky nájdete rad priekopníckych výrobkov, ktoré vám dodajú bezstarostný pocit bezpečia.

Design

Dokonale štýlový design charakterizuje značku Villeroy & Boch už oddávna. S citom pre trendy vytvára nezameniteľné kúpeľne, ktoré robia život krásnejším a komfortnejším. Už viac než 100 rokov mení značka Villeroy & Boch funkčné kúpeľne na štýlové obytné priestory – s nadčasovo modernými tvarmi a designmi, ktoré utvárajú súčasné trendy zariadení kúpeľní. Navrhujú ich renomovaní svetoví designéri. Každá z kolekcií, či už sa vyznačuje puristickými tvarmi či elegantnými krivkami, má svoju vlastnú, nezameniteľnú tvár.

  Villeroy & Boch Oberon  Villeroy & Boch Collaro  Villeroy & Boch Collaro

Získané designové ocenenia

Za vychýreným úspechom korunovaným mnohými medzinárodnými oceneniami – napríklad Red Dot Design Award a iF Design Award ‒ stojí umenie určovať trendy, cit pre design a unikátne know-how. Výrobky, materiály a design sú vždy pokrokové a inovatívne, premyslené do najmenšieho detailu. Pritom sa v nich odráža história a dedičstvo značky.

 

Designéri Villeroy & Boch

Pre spoločnosť Villeroy & Boch pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Do svojich diel vnášajú nové impulzy, pocity, pohľady a trendy. Patria k nim: Patrick Frey, Sebastian Conran Gesa Hansen, Oliver Scjweizer, Annette Maria Sonntag, Kai Steffan, Oliver Conrad a Christian Haas

Designéri Villeroy&Boch

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

hore