Preskočiť na hlavný obsah

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

O značke Villeroy & Boch

Villeroy & Boch Villeroy Boch WCFrancois Boch a Nicolas Villeroy sa v roku 1748 v Luxembursku rozhodli spojiť svoje sily a založiť spoločnú firmu, ktorá sa od počiatku zameriavala na výrobu kúpeľňového vybavenia a jedálneho porcelánu.

Ich nápad potom korunovali ich deti, presnejšie povedané Eugen Boch a Octavia Villeroy, keď svoj vzťah spečatili manželstvom. Z firmy dvoch spoločníkov sa tak stala firma rodinná.

Villeroy & Boch sa za dobu svojho pôsobenia na trhu stala svetovo preslávenou značkou. Vyrába umývadlá, WC, sprchové kúty, vane, vodovodné batérie aj kúpeľňový nábytok. Je preslávená svojou tradíciou, poctivosťou a kvalitou. Ponúka štýlové výrobky s nevšedným designom.
 

Hodnoty značky Villeroy & Boch

Čo stojí za úspechom značky Villeroy & Boch? Na akých hodnotách si zakladá a čím sa odlišuje od ostatných?

Kvalita

Už od roku 1748 je značka Villeroy & Boch zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Vďaka precíznemu spracovaniu, najmodernejším technológiám a prísnym normám akosti vyrába značka Villeroy & Boch výrobky, ktoré fungujú aj po mnohých rokoch rovnako ako prvý deň.

Výrobky prechádzajú v priebehu výroby viac než 25 kontrolami. Môžete si byť istí, že s každým výrobkom si obstarávate predmet trvalej hodnoty.

Inovácie

Vďaka prepracovanosti do sebamenšieho detailu dokážu inovatívne výrobky značky Villeroy & Boch urobiť z každej minúty v kúpeľni rýdze potešenie.

S novými nápadmi, najmodernejšími technológiami a know-how sa už celé desaťročia darí značke Villeroy & Boch urobiť kúpeľne stále komfortnejšie. Počínajúc príjemnými materiálmi a končiac inovatívnym designom. V sortimente tejto značky nájdete rad priekopníckych výrobkov, ktoré vám dodajú bezstarostný pocit bezpečia.

Design

Dokonale štýlový design charakterizuje značku Villeroy & Boch už oddávna. S citom pre trendy vytvára nezameniteľné kúpeľne, ktoré robia život krásnejším a komfortnejším. Už viac než 100 rokov mení značka Villeroy & Boch funkčné kúpeľne na štýlové obytné priestory – s nadčasovo modernými tvarmi a designmi, ktoré utvárajú súčasné trendy zariadení kúpeľní. Navrhujú ich renomovaní svetoví designéri. Každá z kolekcií, či už sa vyznačuje puristickými tvarmi či elegantnými krivkami, má svoju vlastnú, nezameniteľnú tvár.

  Villeroy & Boch Oberon  Villeroy & Boch Collaro  Villeroy & Boch Collaro

Získané designové ocenenia

Za vychýreným úspechom korunovaným mnohými medzinárodnými oceneniami – napríklad Red Dot Design Award a iF Design Award ‒ stojí umenie určovať trendy, cit pre design a unikátne know-how. Výrobky, materiály a design sú vždy pokrokové a inovatívne, premyslené do najmenšieho detailu. Pritom sa v nich odráža história a dedičstvo značky.

 

Designéri Villeroy & Boch

Pre spoločnosť Villeroy & Boch pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Do svojich diel vnášajú nové impulzy, pocity, pohľady a trendy. Patria k nim: Patrick Frey, Sebastian Conran Gesa Hansen, Oliver Scjweizer, Annette Maria Sonntag, Kai Steffan, Oliver Conrad a Christian Haas

Designéri Villeroy&Boch

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore