STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
Vážení zákazníci, z dôvodu karanténnych opatrení, ku ktorým pristúpili naši prepravní partneri, sú dočasne zrušené platby na dobierku. Berte, prosím, tiež na vedomie, že môže dochádzať k oneskoreniu termínov dodania vašej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Firma Villeroy & Boch vznikla již v roce 1748 v srdci Evropy v Lucemburku a za dobu svého působení se stala světově proslulou značkou. Už od počátků buduje svou jedinečnou kulturu – Villeroy & Boch je proslulý svou tradicí, pravostí a kvalitou. Jde o velmi stylové výrobky s neotřelým designem.

Výroba zahrnuje rozsáhlý sortiment - umyvadla, WC, sprchové kouty, vany, armatury i koupelnový nábytek, ale také dlažby a obklady, které jsou vhodné do koupelen, kuchyní i pro terasy.

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 444 položiek a 60 119 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ľadom. Ak nakúpite skladový tovar do 16.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariadzujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.