Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

O značke Villeroy & Boch

Villeroy & Boch Villeroy Boch WCFrancois Boch a Nicolas Villeroy sa v roku 1748 v Luxembursku rozhodli spojiť svoje sily a založiť spoločnú firmu, ktorá sa od počiatku zameriavala na výrobu kúpeľňového vybavenia a jedálneho porcelánu.

Ich nápad potom korunovali ich deti, presnejšie povedané Eugen Boch a Octavia Villeroy, keď svoj vzťah spečatili manželstvom. Z firmy dvoch spoločníkov sa tak stala firma rodinná.

Villeroy & Boch sa za dobu svojho pôsobenia na trhu stala svetovo preslávenou značkou. Vyrába umývadlá, WC, sprchové kúty, vane, vodovodné batérie aj kúpeľňový nábytok. Je preslávená svojou tradíciou, poctivosťou a kvalitou. Ponúka štýlové výrobky s nevšedným designom.

 

Získané designové ocenenia

Za vychýreným úspechom korunovaným mnohými medzinárodnými oceneniami – napríklad Red Dot Design Award a iF Design Award ‒ stojí umenie určovať trendy, cit pre design a unikátne know-how. Výrobky, materiály a design sú vždy pokrokové a inovatívne, premyslené do najmenšieho detailu. Pritom sa v nich odráža história a dedičstvo značky.

 

Designéri Villeroy & Boch

Pre spoločnosť Villeroy & Boch pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Do svojich diel vnášajú nové impulzy, pocity, pohľady a trendy. Patria k nim: Patrick Frey, Sebastian Conran Gesa Hansen, Oliver Scjweizer, Annette Maria Sonntag, Kai Steffan, Oliver Conrad a Christian Haas

Designéri Villeroy&Boch

Technológia

AntiBac

AntiBac

AquaReduct

AquaReduct

CeramicPlus

CeramicPlus

DirectFlush

DirectFlush

Quaryl

Quaryl

TitanCeram

TitanCeram

ViFresh

ViFresh

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore