Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

O značke Villeroy & Boch

Francois Boch a Nicolas Villeroy sa v roku 1748 v Luxembursku rozhodli spojiť svoje sily a založiť spoločnú firmu, ktorá sa od počiatku zameriavala na výrobu kúpeľňového vybavenia a jedálneho porcelánu.

Ich nápad potom korunovali ich deti, presnejšie povedané Eugen Boch a Octavia Villeroy, keď svoj vzťah spečatili manželstvom. Z firmy dvoch spoločníkov sa tak stala firma rodinná.

Villeroy&Boch sa za dobu svojho pôsobenia na trhu stala svetovo preslávenou značkou. Vyrába umývadlá, WC, sprchové kúty, vane, vodovodné batérie aj kúpeľňový nábytok. Je preslávená svojou tradíciou, poctivosťou a kvalitou. Ponúka štýlové výrobky s nevšedným designom.

Získané designové ocenenia

Za vychýreným úspechom korunovaným mnohými medzinárodnými oceneniami – napríklad Red Dot Design Award a iF Design Award ‒ stojí umenie určovať trendy, cit pre design a unikátne know-how. Výrobky, materiály a design sú vždy pokrokové a inovatívne, premyslené do najmenšieho detailu. Pritom sa v nich odráža história a dedičstvo značky.

Designéri Villeroy&Boch

Pre spoločnosť Villeroy&Boch pracuje množstvo najúspešnejších svetových designérov. Do svojich diel vnášajú nové impulzy, pocity, pohľady a trendy. Patria k nim: Patrick Frey, Sebastian Conran Gesa Hansen, Oliver Scjweizer, Annette Maria Sonntag, Kai Steffan, Oliver Conrad a Christian Haas

Technológia

AntiBac

AntiBac

AquaReduct

AquaReduct

CeramicPlus

CeramicPlus

DirectFlush

DirectFlush

Quaryl

Quaryl

TitanCeram

TitanCeram

ViFresh

ViFresh

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

hore