Preskočiť na hlavný obsah

Rady a tipy

 • Tipy na vianočné darčeky pre domácnosť

  Tipy na vianočné darčeky pre domácnosť

  Domov je miestom, kde sa cítime bezpečne, máme možnosť sa uvoľniť a postarať sa o svoje fyzické aj psychické potreby, regenerovať. K vytvoreniu takej atmosféry nám pomôže aj vybavenie domácnosti. Pretože sa blíži čas Vianoc, prinášame tipy na praktické darčeky do domácnosti, ktorými môžete svojich blízkych obdarovať.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Tipy na vianočné darčeky na záhradu a do dielne

  Tipy na vianočné darčeky na záhradu a do dielne

  Pomaly sa blíži čas vareného vína, punču, vianočných cukroviniek, upratovania, zdobenia a obdarovávania. Áno, vianočný čas sa začína hlásiť o pozornosť. Skúste tento rok obstarať darčeky včas a s rozmyslom. Prinášame vám tipy, ktoré ocenia nielen milovníci záhradníčenia, ale aj tí, čo radi tvoria v dielni.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • 7 nápadov na rýchlu premenu kúpeľne

  7 nápadov na rýchlu premenu kúpeľne

  Máte chuť na zmenu v kúpeľni? Potom vedzte že nie je potrebná veľká rekonštrukcia, aby ste jej vzhľad premenili. Otázka teda neznie, ako postaviť kúpeľňu, ale ako ju prispôsobiť vašej aktuálnej nálade. Inšpirujte sa našimi nápadmi, ako na kúpeľňu a na premenu jej atmosféry!

  ČÍTAŤ VIAC
 • Ako opraviť škáry v kúpeľni

  Ako opraviť škáry v kúpeľni

  Kúpeľňa musí žiariť čistotou viac než ktorákoľvek iná miestnosť domácnosti. Bohužiaľ práve tu je údržba najnáročnejšia kvôli vysokej vlhkosti a prudkým zmenám teploty. Toto prostredie priťahuje nebezpečné organizmy. Aspoň čiastočne môžete kúpeľňu ochrániť účinným vetraním. Skôr či neskôr ale predsa len zistíte, že zariadenie interiéru vyzerá zašlo a volá po oprave.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Je čas na organizáciu domácnosti!

  Je čas na organizáciu domácnosti!

  Hromadí sa vám doma veľa vecí a márne pre ne hľadáte miesto? Neviete si rady s organizáciou a príde vám, že už sa do vašej domácnosti nič nezmestí? Poďme sa spolu pozrieť na vychytávky, ktoré vám práve s týmto problémom skutočne pomôžu!
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Šetrite v domácnosti s úspornými produktmi HANSA ECO

  Šetrite v domácnosti s úspornými produktmi HANSA ECO

  Vedeli ste, že minútové sprchovanie teplou vodou spotrebuje viac energie než celodenné svietenie? Povedzte ÁNO úsporám vo svojej domácnosti. S ekologickými produktmi HANSA ECO šetríte vodou aj energiami. Pozrite sa, ako znížiť náklady na vodu aj energie vo svojej domácnosti bez obmedzenia na komforte.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Naučte sa používať bidet

  Naučte sa používať bidet

  Intímna hygiena by nemala byť tabu. Naopak, je to oblasť, ktorej by sme mali venovať pozornosť, pretože veľkým dielom prispieva k celkovej kondícii. Aké možnosti máme? Základným pomocníkom je bidet. Viete, ako funguje bidet a že nie je iba jeden? Ako správne bidet používať?
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Kam s uterákom po sprche?

  Kam s uterákom po sprche?

  Vyliezate zo sprchy. Vaše telo je príjemne uvoľnené a voniate po svojom obľúbenom mydle. S ľahkým úsmevom siahate tam, kde očakávate uterák, lenže... Najskôr vám zmizne úsmev a potom sa do napätia vracia aj vaše telo. Tak tieto scény si môžete ušetriť, stačí staviť na malé drobnosti, ktoré sprchovací zážitok príjemne podporia: háčiky na uteráky.

  ČÍTAŤ VIAC
hore