Preskočiť na hlavný obsah

Rady a tipy

 • Ako opraviť škáry v kúpeľni

  Ako opraviť škáry v kúpeľni

  Kúpeľňa musí žiariť čistotou viac než ktorákoľvek iná miestnosť domácnosti. Bohužiaľ práve tu je údržba najnáročnejšia kvôli vysokej vlhkosti a prudkým zmenám teploty. Toto prostredie priťahuje nebezpečné organizmy. Aspoň čiastočne môžete kúpeľňu ochrániť účinným vetraním. Skôr či neskôr ale predsa len zistíte, že zariadenie interiéru vyzerá zašlo a volá po oprave.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Tipy na vianočné darčeky pre domácnosť

  Tipy na vianočné darčeky pre domácnosť

  Domov je miestom, kde sa cítime bezpečne, máme možnosť sa uvoľniť a postarať sa o svoje fyzické aj psychické potreby, regenerovať. K vytvoreniu takej atmosféry nám pomôže aj vybavenie domácnosti. Pretože sa blíži čas Vianoc, prinášame tipy na praktické darčeky do domácnosti, ktorými môžete svojich blízkych obdarovať.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Tipy na vianočné darčeky na záhradu a do dielne

  Tipy na vianočné darčeky na záhradu a do dielne

  Pomaly sa blíži čas vareného vína, punču, vianočných cukroviniek, upratovania, zdobenia a obdarovávania. Áno, vianočný čas sa začína hlásiť o pozornosť. Skúste tento rok obstarať darčeky včas a s rozmyslom. Prinášame vám tipy, ktoré ocenia nielen milovníci záhradníčenia, ale aj tí, čo radi tvoria v dielni.
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Je čas na organizáciu domácnosti!

  Je čas na organizáciu domácnosti!

  Hromadí sa vám doma veľa vecí a márne pre ne hľadáte miesto? Neviete si rady s organizáciou a príde vám, že už sa do vašej domácnosti nič nezmestí? Poďme sa spolu pozrieť na vychytávky, ktoré vám práve s týmto problémom skutočne pomôžu!
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Šetrite v domácnosti s úspornými produktmi HANSA ECO

  Šetrite v domácnosti s úspornými produktmi HANSA ECO

  Vedeli ste, že minútové sprchovanie teplou vodou spotrebuje viac energie než celodenné svietenie? Povedzte ÁNO úsporám vo svojej domácnosti. S ekologickými produktmi HANSA ECO šetríte vodou aj energiami. Pozrite sa, ako znížiť náklady na vodu aj energie vo svojej domácnosti bez obmedzenia na komforte.

  ČÍTAŤ VIAC
 • Naučte sa používať bidet

  Naučte sa používať bidet

  Intímna hygiena by nemala byť tabu. Naopak, je to oblasť, ktorej by sme mali venovať pozornosť, pretože veľkým dielom prispieva k celkovej kondícii. Aké možnosti máme? Základným pomocníkom je bidet. Viete, ako funguje bidet a že nie je iba jeden? Ako správne bidet používať?
   

  ČÍTAŤ VIAC
 • Kam s uterákom po sprche?

  Kam s uterákom po sprche?

  Vyliezate zo sprchy. Vaše telo je príjemne uvoľnené a voniate po svojom obľúbenom mydle. S ľahkým úsmevom siahate tam, kde očakávate uterák, lenže... Najskôr vám zmizne úsmev a potom sa do napätia vracia aj vaše telo. Tak tieto scény si môžete ušetriť, stačí staviť na malé drobnosti, ktoré sprchovací zážitok príjemne podporia: háčiky na uteráky.

  ČÍTAŤ VIAC
hore