Preskočiť na hlavný obsah

Tipy na vianočné darčeky pre domácnosť

Domov je miestom, kde sa cítime bezpečne, máme možnosť sa uvoľniť a postarať sa o svoje fyzické aj psychické potreby, regenerovať. K vytvoreniu takej atmosféry nám pomôže aj vybavenie domácnosti. Pretože sa blíži čas Vianoc, prinášame tipy na praktické darčeky do domácnosti, ktorými môžete svojich blízkych obdarovať.
 

Voda, základ života

Ľudské telo je z viac než 80 % tvorené vodou. Aby mohlo  fungovať správne, je potrebné vodu do organizmu dodávať v dostatočnom množstve a hlavne kvalite! A práve v tom tkvie jadro problému. Hoci pitná voda v domácnosti spĺňa legislatívne normy, často býva „obohatená“ o množstvo nežiaducich látok – rezídua chemických liekov, pesticídov, hormónovou, o mikroplasty a nanoplasty. Výnimkou nie sú ani toxické kovy (napríklad olovo). Všetky tieto látky majú neblahý vplyv na náš organizmus.

Ako z toho von? Obstarajte filtračné kanvice sebe aj svojim blízkym. Obvykle sú založené na viacstupňovej filtrácii, kde je základom aktívne uhlie. A čo s filtráciou ešte získate? Výraznejšiu chuť pokrmov aj nápojov, ktoré z filtrovanej vody pripravíte. 

BRITA

Doprajte si kvalitné nápoje

Ďalším tipom na vianočný darček sú výrobníky sódy. Tento efektívny spôsob výroby sýtenej vody je príjemným spestrením domácnosti a to nielen z hľadiska funkčnosti, ale tiež po estetickej stránke. Moderný design skvele zapadne do akejkoľvek domácnosti. Vyberať môžete z rôznych farebných variantov. Zásobníky sódy Philips ponúkajú jednoduché ovládanie, vysokú bezpečnosť a hlavne – k výrobe nepotrebujú elektrinu! Bombička vyrobí až 60 l perlivej vody (úroveň sýtenia si regulujete sami). Súčasťou setov je potom nielen výrobník sódy, ale aj bombičky s CO2 a luxusná fľaša o objeme 1 liter.

 

Upratovanie, ktoré sa stane radosťou

Starostlivosť o domácnosť obvykle nepatrí k obľúbeným aktivitám. Napriek to ide o nevyhnutnú súčasť, bez ktorej len ťažko vybudujete krásny priestor. Nezriedka je na vine nevhodné vybavenie na upratovanie. Skúste to tieto Vianoce zmeniť a nadeľte praktických pomocníkov do domácnosti.

Pomôcky na upratovanie Leifheit sú konštruované tak, aby prácu maximálne uľahčili, zároveň sú spoľahlivé a skladné. Skúste napríklad:

  • akumulátorový vysávač,
  • vysávač na okná,
  • rotačné sety na upratovanie a vytieranie podlahy.

Leifheit    Leifheit


Organizovanosť uľavuje našej mysli

Časom zistíme, že žiadna domácnosť nie je tak veľká, aby sa do nej bez organizácie vošli všetky naše záujmy. Je potrebné siahnuť po pomocníkoch – organizujte spolu s praktickými úložnými priestormi. Sú aj vhodným darčekom práve na Vianoce. Krásnym darčekom sú napríklad elegantné kozmetické organizéry z bambusu s ľanovou výplňou, prípadne viacúčelové nádoby s rozdeľovačmi. Milou pozornosťou dozaista sú aj organizéry na kozmetické drobnosti.

Cestovatelia iste ocenia aj sety vákuových vriec, kam môžu prehľadne všetko umiestniť.  Vákuové vrecia potom v domácnostiach pomôžu s uskladnením náhradnej posteľnej bielizne, sezónneho oblečenia alebo dokonca s plyšovými hračkami. A prečo sa touto tematikou zaoberať? Tým, že veci nemusíme zložito hľadať, nestrácame čas, optimizmus a hlavne nás neobťažuje vecami opticky aj fyzicky zahltený priestor. Zároveň sa nemusíme báť, že sa na nás vrhne vlastná skriňa.

kosmetický organizér

 

Posvieťte si na krásu

Milou vianočnou pozornosť sú tiež kozmetické zrkadlá s osvetlením. Obdarovať môžete dokonca aj cestovnou verziou! Hodia sa nielen na líčenie, ale tiež na holenie alebo pre detailnejšie ošetrenie pleti. Teplota osvetlenia aj mnohonásobné zväčšenie odrazu totiž poskytuje skutočne blízky pohľad na tvár. Vďaka nadčasovým líniám a rôznemu povrchovému designu kozmetických zrkadiel ľahko vyberiete ladiaci kúsok.

kosmetické zrcadlo simplehuman         simplehuman


Toto jednoducho v domácnosti chýbať nemôže

0f26a4483de2f5740e7199540569.png

Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto miluje varenie a pečenie, potom by ste mali staviť na značku Orion, ktorá ponúka vybavenie práve do kuchýň – na vrenie, pečenie a stolovanie. Práca v kuchyni sa tak stane výrazne ľahšia a efektívnejšia.

Súčasťou ponuky sú rôzne formy a formičky, pekáče, hrnce, rajnice, panvičky, plechy, zapekacie misky, pomôcky na vykrajovanie, dávkovače...

Navyše ich diela majú šancu vyniknúť aj vďaka potrebám pre stolovanie ako sú taniere, podnosy, príbory, poháre, tácky, prestieranie, drôtený program, stojany...

 

Súvisiace produkty

59,99 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
34,72 € s DPH
Skladom 20 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
35,99 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
23,54 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
122,04 € s DPH
Skladom 16 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
19,99 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
117,90 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
51,90 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
73,50 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
hore